Žatecká Žažírna Rumová zrnková káva 120 g

Žatecká Žažírna Rumová zrnková káva 120 g

ŽažírnaŽažírna

Novinka

Jedná se o speciální edici výběrové kávy KongQue, která byla před procesem pražení několik dní macerována v kvalitním rumu.

More details

Skladem 2 ks

169 Kč

tax incl.

1 371 Kč / 1kg

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Žatecká Žažírna - Pražírna Rumová zrnková káva 120 g

zatecka-zazirna-prazirna-logo

KongQue je páv a lidé v Číně věří, že rodinám na jejichž pozemcích tento páv hnízdí přináší štěstí!

Tato káva se tedy pěstuje v Číně, v oblasti YUNNAN, v nadmořských výškách mezi 1400-1600m. Oblast Yunnan je známa hlavně kvůli pěstování vysoce kvalitních zelených čajů. Káva z této provincie je relativní novinkou i když se jí v těchto nadmořských výškách a klimatických podmínkách daří výborně, tak zde nemá úplně dlouhou tradici. Kávové třešně jsou sbírány ručně, selektivně, dle zralosti jednotlivých plodů vždy v obdobích od října do března.

Většina lidí, dokonce i některých kávových profesionálů se s touto kávou ještě nesetkala, takže je to pro Vás příležitost jak ochutnat něco zcela nového! 

Do Evropy se zelená káva dostává díky obchodní společnosti SUCAFINA, která je v kontaktu přímo s farmáři, provádí selekci zrn kávy, její promývání a následný transport do skladů v Evropě. Odtud se pak dostává právě k nám, do naší Žažírny (pražírny výběrové kávy), kde jí dále s péčí zpracováváme a připravujeme pro Vás!

V chuti najdete příjemnou kyselinku, chuť hořké čokolády, sušeného ovoce a jablka.

Jedná se o speciální edici výběrové kávy KongQue a Mantiqueira Mountains, která byla před procesem pražení několik dní macerována v kvalitním rumu (zatím používáme Trois Rivieres Cannes Brulées a Chairman's Legacy, Pusser Gunpowder). Došlo tedy k tomu, že si tyto dvě naše oblíbené a prvotřídní suroviny předaly mezi sebou vůně a chutě ... a výsledek ... ochutnejte a dejte nám vědět!

Za nás to určitě stojí za to!

zatecka-zazirna-prazicka       zatecka-zazirna-prazeni-martin-prochazka      zatecka-zazirna-zrnkova-kava-kong-que     zatecka-zazirna-rumova-kava 

Informace

Hmotnost: 120g

Země původu: Čína

Značka: Žažírna

Distributor: Martin Procházka, Žatec

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Žatecká Žažírna Rumová zrnková káva 120 g
  • By Žažírna
  • Price: 169,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.20 kg
  • Description: Jedná se o speciální edici výběrové kávy  KongQue , která byla před procesem pražení několik dní macerována v  kvalitním rumu.
Path: > > Žatecká Žažírna Rumová zrnková káva 120 g