Chairman's Reserve Legacy 0,7 l 43%

Chairman's Reserve Legacy 0,7 l 43%

Chairman's ReserveChairman's Reserve

Novinka

Chairman's Legacy byl vytvořen a pojmenován na počest Laurieho Barnarda, samotného "šéfa" destilérky St. Lucia Distillers, který inspiroval a vytvořil ikonickou značku Chairman's Reserve.

More details

Skladem 1 ks

799 Kč

tax incl.

1 141 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Chairman's Reserve Legacy 0,7 l 43%

Chairman's Legacy byl vytvořen a pojmenován na počest Laurieho Barnarda, samotného "šéfa" destilérky St. Lucia Distillers, který inspiroval a vytvořil ikonickou značku Chairman's Reserve. Jeho vizí bylo znovuobjevit kouzlo rumu ze Sv. Lucie a přinést něco, co ve světě rumů dlouho nikdo neviděl. A zatímco jiné destilérky nakupovali kolonové destilační přístroje, aby zvýšily výrobu, Laurie investoval do eklektických typů sudů, malých kotlíkových destilačních zařízení, vlastního kmene kvasinek a cukrové třtiny. Věřil, že nejlepší rum nenajde jen v jednom sudu, ale dokáže ho přinést namícháním z různých komponentů zahrnujících rumy různého věku, závěru, stylu a surovinového základu.

Rum Chairman's Legacy je výsledkem umění míchat kotlíkové a kolonové rumy. Oproti tradičním rumem s melasovým základem obsahuje i podíl rumu z třtinové šťávy jako obchodní značku Laurieho, který cukrovou třtinu začal pěstovat kolem destilérky, aby získal dnes již vyhlášené kvasinky značky Chairman's Reserve.

Zrál v tropických klimatických podmínkách v sudech po bourbonu a výsledná směs vznikla namícháním z několika rumů starých 5 - 8 let. Nechte se i vy zlákat jeho příjemně mahagonovým odstínem, za kterým se ukrývá tento vyčnívající rum plný tónů tropického ovoce!

Barva: mahagonová
Vůně: ananas, banán, vanilka
Chuť: intenzivní grilované tropické ovoce a koření
Závěr: dlouhý a příjemný

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Svatá Lucie

Značka/Výrobce: Chairman's Reserve

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Chairman's Reserve Legacy 0,7 l 43%
  • By Chairman's Reserve
  • Price: 799,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Chairman's Legacy  byl vytvořen a pojmenován na počest Laurieho Barnarda, samotného "šéfa" destilérky St. Lucia Distillers, který inspiroval a vytvořil ikonickou značku  Chairman's Reserve .
Path: > > > Chairman's Reserve Legacy 0,7 l 43%