Akce
A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l 42%

A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l 42%

A. H. RiiseA. H. Riise

Novinka

A. H. Riise Non Plus Ultra Rum jeden z nejnovějších přírůstků do rodiny. Vyrábí se tradičně ale s důrazem na každou kapku, která projde lidskou rukou. Pouze 2000 lahví za rok.

More details

Skladem 1 ks

Akce končí za:

1 669 Kč

tax incl.

Běžná cena: 1 759,00 Kč

-90,00 Kč

2 384 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7l 42%

Luxusním "ultra premium rumem, který doplňuje naši řadu rumů AH Riise. Pojem "Non Plus Ultra" pochází z Herkulova sloupů z římské mytologie, které se postavily blízko Gibraltarské úžiny a označovali hranice známého světa. Sloupy měli nápis "Non Plus Ultra" (latinsky), což znamená (Nic ne já dále ani přes) jako varování pro mořeplavců, aby nepokračovaly do neznámého světa. Tento rum má speciální čest nosit jméno "Non Plus Ultra", což se dá volně přeložit jako "nejlepší nebo" nic po tomto, protože je to nejlepší a nejstarší rum, který máme k dispozici. Non Plus Ultra ručně mísí náš "mistr pro destilaci, který osobně vybírá každý soudek používaný pro konečnou směs rumu. Tento rum má nádhernou tmavou mahagonovou barvu s elegantním kořenitým buketem s tóny melasy, dubu, tabáku a pomeranče. 

Informace

Obsah alkoholu: 42%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Britské Panenské ostrovy

Značka: A. H. Riise

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l 42%
  • By A. H. Riise
  • Price: 1 669,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.60 kg
  • Description: A. H. Riise Non Plus Ultra Rum   jeden z nejnovějších přírůstků do rodiny. Vyrábí se tradičně ale s důrazem na každou kapku, která projde lidskou rukou. Pouze 2000 lahví za rok.
Path: > > > A. H. Riise Non Plus Ultra 0,7 l 42%