O nás

Jsme rodinná firma založena roku 1992, v roce 1996 jsme zrekonstruovali mosteckou pobočku, prodejní prostor nestačil a tak začala naše expanze, v Mostě proběhlo mnoho úprav které se přizpůsobovaly potřebám zákazníků, jak do šířky sortimentu, tak i akcí a nabídek. Zakládáme si na osobním přístupu k zákazníkovi a na mostecké pobočce někteří ze členů personálu působí již více než 20 let. Jedná se tedy o velice kvalifikovaný personál, který zvládne reagovat na veškerou Vaši poptávku. V roce 2017 přišla ta chvíle, kdy musí mládí vpřed a rozvoji se nedá bránit, proto vznikla naše žatecká pobočka která je vybudována v moderním vzhledu a pokračuje v naší velice vysoko nastavenou laťkou. Alkohol kupujeme pouze u certifikovaných prodejců. Nabízíme mnoho služeb „na míru“, např. tvorbu dárkových košů a kazet, prodej „tichých vín“ pro firmy atd…, chceme být odlišní a proto prodáváme výrobky atypické které máme od regionálních a rodinných firem z celé ČR. Jsme schopni zajistit dodání alkoholu na větší akce, svatby, oslavy, večírky, reklamní agentury. Na našem novém eshopu můžete koupit zboží za bezkonkurenční akční ceny, jako fyzická osoba, bez nutnosti živnostenského oprávnění (IČO). Stále rozšiřujeme možnosti dopravy zboží, momentálně jsou to firmy DPD, InTime, ČP. Na naší žatecké pobočce nabízíme i možnost vyzvednutí balíčků od smluvního přepravce GLS a také můžete svůj balíček odeslat.

Veškeré alkoholické nápoje prodávané prostřednictvím www.napojecerveny.cz jsou bezpečné. Zboží nakupujeme pouze u prověřených dodavatelů a dovozců se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Zakladatelé společnosti NÁPOJE ČERVENÝ obchodují s nápoji od roku 1992, trh tak znají dokonale.

Na vyžádání je možno doložit původ zboží dle platných zákonů.

Upozorňujeme, že alkoholické nápoje nad 20% obsahu alkoholu, zakoupené prostřednictvím domény www.napojecerveny.cz, neslouží k dalšímu prodeji. Pro velkoobchodní objednávky volejte a pište: +420 731 575 874, info@napojecerveny.cz

Naše nejoblíbenější produkty


Ardbeg_10y_sklo

Tranquebar_gin_tonic

Hennessy_VS_Tonic

Moet_Sklenička

Santero_rum_set

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.