Akce
A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%
  • A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%
  • A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%

A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%

A. H. RiiseA. H. Riise

Novinka

Novinka A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante je jemná a extravagantní interpretace ultimátního vydání série Non Plus Ultra.

More details

Skladem 2 ks

Akce končí za:

2 049 Kč

tax incl.

Běžná cena: 2 249,00 Kč

-200,00 Kč

2 731 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

A_H_Riise_Family_Reserve

A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%

Novinka A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante je jemná a extravagantní interpretace ultimátního vydání série Non Plus Ultra. Základy tohoto rumu samozřejmě stojí na vynikajícím originále A. H. Riise Non Plus Ultra.

Non Plus Ultra La Galante je pojmenován po Kolumbově lodi Santa Maria La Galante, kterou se plavil, když objevil Západní Indii (Ameriku). Tato exkluzivní směs limitované edice je vyrobena s tím nejlepším ze západní Indie a Střední Ameriky. Každý jednotlivý sud je pečlivě vybírán, aby se vytvořila špičková vyzrálá směs, která zachycuje podstatu Západní Indie a flóru ostrovů.

Chuť je komplexní, plná a hladká kořenitá s nádechem pomeranče, krémové vanilky a citronu s tóny z dubových sudů té nejlepší kvality. Podněcující vůně pomeranče, karamelu, crème brulé a vanilky s aromatického dřeva, které divoce roste v Západní Indii.

Barva rumu je tmavě červený mahagon.

Závěr je bohatý a krémový s tóny z počáteční chuti, které postupně přecházejí v dlouhou dochuť.

a-h-riise-non-plus-ultra-la-galante-rum

V červnu 1838 dánská vláda oficiálně jmenovala Alberta Heinricha Riise výhradním lékárníkem pro karibský ostrov Saint Thomas, součást bývalé Dánské Západní Indie. To mu zajistilo monopolní postavení na výrobu alkoholu ve své lékárně.

Zpočátku Albert vyvinul rum a hořčiny jako lék na žaludeční neduhy. Jeho rum si však brzy získal oblibu i mimo svou lékařskou funkci a v roce 1893 obdržel mezinárodní medaili na světové výstavě v Chicagu.

Na ostrově Saint Thomas mu bylo uděleno mnoho čestných funkcí. V jednu chvíli byl ředitelem Národní banky právě tohoto ostrovu a v roce 1860 byl jmenován rytířem Řádu Dannebrogu.

a-h-riise-non-plus-ultra-la-galante-rum

Termín Non Plus Ultra pochází z herkulesových sloupů známých z románské mytologie. Tento nápis měl varovat mořeplavce před pokračováním plavby do neznámého světa. V překladu tedy Non Plus Ultra znamená "nic dalšího neexistuje".

Informace

Obsah alkoholu: 43,4%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: St. Thomas

Značka: A. H. Riise

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%
  • By A. H. Riise
  • Price: 2 049,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.60 kg
  • Description: Novinka  A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante   je jemná a extravagantní interpretace ultimátního vydání série  Non Plus Ultra .
Path: > > > A. H. Riise Non Plus Ultra La Galante 0,7 l 43,4%