Novinka
Sherry Sandeman Medium Dry 0,75 l 15%

Sherry Sandeman Medium Dry 0,75 l 15%

SandemanSandeman

Novinka

Sandeman Sherry Medium Dry zraje ve vlastním systému solera v malých soudcích. Světlé vína vybrané ihned po sklizni se pomalu rozvíjejí do barev středně zlatého jantaru.

More details

Skladem 1 ks

209 Kč

tax incl.

278 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Sherry Sandeman Medium Dry 0,75 l 15%

Sandeman Sherry Medium Dry zraje ve vlastním systému solera v malých soudcích. Světlé vína vybrané ihned po sklizni se pomalu rozvíjejí do barev středně zlatého jantaru. Stávají se bohatší a mírně složité. Později se přimíchá malé množství sladkého sherry, čímž vzniká nádherně středně suchý charakter pouze s malým dotykem sladkosti. Sandeman Sherry Medium Dry je středně aromatické s jantarovou barvou mědi a zlata a na chuť je velmi harmonické. Příjemný dotyk sladkosti ustupuje od první chvíle oříškovým chutím a dlouhému čistému finiši. Mělo by se skladovat vestoje, mimo intenzivního světla a při stálé teplotě 10 ° C - 20 ° C. Sandeman Sherry Medium Dry lze konzumovat ihned, není nutná dekantace. Podávejte vychlazené, mezi 10 ° C - 12 ° C. Po otevření vydrží až 8 týdnů. Díky své čerstvosti je výborné jako chlazený aperitiv nebo s ledem. Rovněž se hodí k paštikám, uzenému masu a hustým polévkám z mořských plodů a také k některým sýrům. S trochou sody je to dobrý long drink.

Informace

Obsah alkoholu: 15%

Obsah lahve: 0,75 l

Země původu: Portugalsko

Značka: Sandeman

Výrobce: Sogrape Vinhos S.A.

Složení: likérové víno, polosuché, obsahuje siričitany

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Sherry Sandeman Medium Dry 0,75 l 15%
  • By Sandeman
  • Price: 209,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Sandeman Sherry Medium Dry  zraje ve vlastním systému solera v malých soudcích. Světlé vína vybrané ihned po sklizni se pomalu rozvíjejí do barev středně zlatého jantaru.
Path: > > Sherry Sandeman Medium Dry 0,75 l 15%