Sandeman Porto Tawny 10y 0,75 l 20%

Sandeman Porto Tawny 10y 0,75 l 20%

SandemanSandeman

Novinka

Sandeman Porto Tawny 10y je speciální energické dozrálé víno, rovnováha vyzrálého ovoce s intenzitou zralého dubu, která zdůrazňuje kvalitu značky Sandeman.

More details

685 Kč

tax incl.

913 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Sandeman Porto Tawny 10y 0,75 l 20%

Sandeman Porto Tawny 10y je speciální energické dozrálé víno, rovnováha vyzrálého ovoce s intenzitou zralého dubu, která zdůrazňuje kvalitu značky Sandeman. Vybrané portská vína se vybírají na zrání v dřevěných kádích a soudcích, kde se koncentruje jejich ovocný charakter a chuť. Barva dozrává od hluboké rubínové po červený jantar, čímž vzniká chutné a energické zlatožluté portské. Ovoce a zralost jsou harmonicky vyvážené ve všestranném víně, které se ideálně hodí ke gurmánské jídlo nebo na léčka příjemného momentu. Energická načervenalá barva vysoké intenzity je typická pro tento styl vyzrálých, ale stále mladistvých vín. Naznačuje elegantní a složitou vůni, spojuje zralé ovoce, džem a oříšky s náznaky vanilky a rozinek. Co se týče chutě, je to mimořádně aromatické víno, silné a působivé, s přetrvávajícím finišem. Je lahodné, když se podává samotné a mírně vychlazené, a překvapivě dobře se hodí k sytému předkrmu nebo silnému modrému sýru. Rovněž se dokonale hodí k sytivějším dezertům od Tarte Tatin po krémy, zmrzlinu, puding s fíky, oříšky a rozinkami. Po otevření vydrží až 6 - 8 týdnů.

Informace

Obsah alkoholu: 20%

Obsah lahve: 0,75 l

Doba zrání: 10 let

Země původu: Portugalsko

Značka: Sandeman

Obsahuje siřičitany

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Sandeman Porto Tawny 10y 0,75 l 20%
  • By Sandeman
  • Price: 685,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Sandeman Porto Tawny 10y  je speciální energické dozrálé víno, rovnováha vyzrálého ovoce s intenzitou zralého dubu, která zdůrazňuje kvalitu značky  Sandeman .
Path: > > Sandeman Porto Tawny 10y 0,75 l 20%