Plantation White 3 Stars 0,7l 41,2%

Plantation White 3 Stars 0,7 l 41,2%

PlantationPlantation

Novinka

Plantation White 3 Stars Rum novinka která potěší zcela jistě všechny příznivce řady Plantation. Ultra Prémiový bílý rum. 3 hvězdy Karibiku, směs těch nejlepších rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky.

More details

Skladem 1 ks

385 Kč

tax incl.

549 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Plantation White 3 Stars 0,7l 41,2%

plantation-white-3-stars-rum

Plantation White 3 Stars Rum je novinka která potěší zcela jistě všechny příznivce řady Plantation. Ultra Prémiový bílý rum. 3 hvězdy Karibiku, směs těch nejlepších rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky. Nová hvězda na obzoru, směs různě stařených rumů které se následně filtrují pro docílení světlé barvy. Trinidad min. 3 letý rum, Barbados a Jamajka min. 12 Ultra Prémiový bílý rum. 3 hvězdy Karibiku, směs těch nejlepších rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky. Nová hvězda na obzoru, směs různě stařených rumů které se následně filtrují pro docílení světlé barvy. Trinidad min. 3 letý rum, Barbados a Jamajka min. 12 letý. Finální míchání a filtrování probíhá na zámku Bonbonnet v Cognac.

Informace

Obsah alkoholu: 41,2%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Trinidad a Tobago, Barbados a Jamajka

Značka: Plantation

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Plantation White 3 Stars 0,7 l 41,2%
  • By Plantation
  • Price: 385,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Plantation White 3 Stars Rum novinka která potěší zcela jistě všechny příznivce řady Plantation. Ultra Prémiový bílý rum. 3 hvězdy Karibiku, směs těch nejlepších rumů z Barbadosu, Trinidadu a Jamajky.
Path: > > > Plantation White 3 Stars 0,7 l 41,2%