A. H. Riise XO Port Cask 0,7 l 45%

A. H. Riise XO Port Cask 0,7 l 45%

A. H. RiiseA. H. Riise

Novinka

A. H. Riise XO Port Cask rum rozšířil svoje řady o další limitovanou edici. Tentokrát se jedná o směs rumů, ve stáří 20 let které dozrávají po portském víně.

More details

Skladem 2 ks

1 115 Kč

tax incl.

1 592 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

A. H. Riise XO Reserve Port Cask Single Barrel 0,7l 45%

Nový přírustek do rodiny rumů A.H.Riise. Je míchán z více než 15 ti různých reprezentačních rumových destilátů o průměrném stáří 20 let, tyto sudy speciálně vybírá náš sklepmistr. Hotový blend byl následně uložen do sudu po Portském Víně na dobu 6. měsíců ke konečnému dozrávání ve známém domě Calem. A.H.Riise Portcask má krásnou tmavě mahagonovou barvu s rubínovým odleskem. Má jedinečnou a bohatou chuť, lehce kořeněnou s příchutí vanilky a krásným ovocným zakončením, kde můžete cítít komplexní tóny lesním plodů a portského vína. Výroba tohoto luxusního rumu je striktně limitovaná. Každý sud je speciálně vybrán a rum je potom individuálně lahvován samotným Masterem Destilerem. Každá láhev je označena individuálním číslem a rokem stáčení.

Informace

Obsah alkoholu:45%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Britské Panenské ostrovy

Doba zrání: 20 let

Značka: A.H.Riise

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:A. H. Riise XO Port Cask 0,7 l 45%
  • By A. H. Riise
  • Price: 1 115,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.60 kg
  • Description: A. H. Riise XO Port Cask rum rozšířil svoje řady o další limitovanou edici. Tentokrát se jedná o směs rumů, ve stáří 20 let které dozrávají po portském víně.
Path: > > > A. H. Riise XO Port Cask 0,7 l 45%