Bombay Sapphire gin 1l 40%

Bombay Sapphire gin 1l 40%

Bombay SapphireBombay Sapphire

Novinka

Patří do kategorie London Dryginů. Vyrábí se již od roku 1761 a je zdaleka nejrozšířenějším a nejpopulárnějším ginem na celém světě.

More details

549 Kč

tax incl.

549 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Bombay Sapphire gin 1l 40%

bombay-sapphire-gin-1-l-40

Destilován naprosto unikátním procesem, jaký se užívá už jen ve čtyřech výrobnách na světě. Na rozdíl od ostatních ginů, které jsou destilovány společně s bylinkovými ingrediencemi, Bombay Sapphire je destilován čistý bez příměsí. Aby získal svou unikátní chuť a vůni, lihovina prochází zjednodušeně řečeno "bylinkovou párou". Tento postup umožňuje, že veškeré aroma je plně absorbováno. Výsledkem je naprostá chuťová senzace.  Bombay & Tonic:. 0,04 l Bombay Sapphire 0,08 l tonic měsíček limetky led Sklenici naplňte ledem, nalijte gin Bombay Sapphire a dolijte tonikem. Lehce promíchejte. Na závěr ozdobte měsíčkem limetky. Bombay Sapphire Collins. 0,04 l Bombay Sapphire 0,1 l soda 2 lžičky třtinového cukru čerstvě vymáčknutá šťáva z půlky citronu měsíček citronu led Prošejkujte všechny ingredience kromě sody, nalijte přes strainer do sklenice s ledem. Dolijte sodou a ozdobte měsíčkem citronu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Velká Británie

Značka: Bombay Sapphire

Složení: Voda, destilovaný suchý gin z obilného alkoholu

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bombay Sapphire gin 1l 40%
  • By Bombay Sapphire
  • Price: 549,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Patří do kategorie London Dryginů. Vyrábí se již od roku 1761 a je zdaleka nejrozšířenějším a nejpopulárnějším ginem na celém světě.
Path: > > > Bombay Sapphire gin 1l 40%