Novinka
Wild Turkey Longbranch 1 l 43%

Wild Turkey Longbranch 1 l 43%

Wild TurkeyWild Turkey

Novinka

Wild Turkey LongBranchChutný výsledek spolupráce mezi Master distillerem Eddiem Russellem a tvůrčím ředitelem lihovaru kterým je Matthew McConaughey. (Ano, ten oceněný herec).

More details

Skladem 1 ks

989 Kč

tax incl.

989 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Wild Turkey Longbranch 1 l 43%

Longbranch Bourbon vytvořili v roce 2016 mistr destilace Wild Turkey Eddie Russell a kulturní degustátor a špičkový herec Matthew McConaughey. Eddie a Matthew, spojeni společnou zvědavostí a láskou ke skvělé whiskey, přemýšleli, co by se stalo, kdyby se Kentucky Bourbon vydal na výlet do Texasu. Vzešel z toho 8 let starý Kentucky Straight Bourbon destilovaný v malých šaržích, zušlechtěný filtrací přes dřevěné uhlí z amerického dubu a texaského mesquitu. Název Longbranch odkazuje na podanou ruku nebo pozvání pro přátele k rodinnému kruhu.

Barva: Zářivě jantarová

Aroma: Vanilka a karamel s tóny dubu

Chuť: Sladká kytice jemných tónů muškátového oříšku a karamelu, koření a nádech dubu poskytují robustní jádro, které postupně ustoupí hladkému Kentucky Straight Bourbon závěru s nádechem tepla a karamelu rozpouštějícímu se v jemné kouřové rozloučení

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 1 l

Země původu: USA

Značka: Wild Turkey

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Wild Turkey Longbranch 1 l 43%
  • By Wild Turkey
  • Price: 989,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Wild Turkey LongBranch -  Chutný výsledek spolupráce mezi Master distillerem Eddiem Russellem a tvůrčím ředitelem lihovaru kterým je  Matthew McConaughey . (Ano, ten oceněný herec).
Path: > > > Wild Turkey Longbranch 1 l 43%