The Irishman Single Malt 12y 0,7l 43%

The Irishman Single Malt 12y 0,7l 43%

Novinka

Irishman 12y Single Malt je věčná irská sladová whiskey, která zraje v poprvé plněných a plamenem opálených bourbonových sudech.

More details

Skladem 1 ks

1 159 Kč

tax incl.

1 655 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

The Irishman Single Malt 12y Whiskey 0,7l 43%

Irishman 12y Single Malt je věčná irská sladová whiskey, která zraje v poprvé plněných a plamenem opálených bourbonových sudech. Každý rok si vybereme pouze několik nejlepších sudů, aby "řezali naší dvanáctileté. Každý rok se vyrobí nejvýše 6 000 lahví. Každá láhev je očíslovaná podle série jako známka kvality a je filtrována bez chlazení.

Vůně: Neuvěřitelně plná vůně, nepochybný vliv bourbonových soudků s jemně sladkými kořenitými tóny vanilky, skořice a dokonce tinktury hřebíčku. Toto vše je vyvážené jablky a hruškami, opáleným dřevem a čerstvě nasekaným senem.
Chuť: První doušek je výbuchem bohaté chuti, sladké po vanilce a jemně zesílené zrnky pepře, které neochotně ustupují šťavnaté ovocnému středu a pak se pomalu ztrácejí, aby zanechali velmi uspokojivý trávovitých obilní závěr.
Závěr: Plnost hlavní části se dost rychle ztrácí, ale zanechává přetrvávající šťavnatou chuť ječmene a dubu. Dotyk krémového mléčného karamelu a tmavé čokolády doplňuje tuto složitost.

Ocenění:
- Zlatá medaile z International Spirits Challenge

Informace

Obsah alkoholu: 43%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Irsko

Značka: The Irishman

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:The Irishman Single Malt 12y 0,7l 43%
  • Price: 1 159,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Irishman 12y Single Malt  je věčná irská sladová whiskey, která zraje v poprvé plněných a plamenem opálených bourbonových sudech.
Path: > > > The Irishman Single Malt 12y 0,7l 43%