Talisker Dark Storm Whisky 1l 45,8%

Talisker Dark Storm 1l 45,8%

TaliskerTalisker

Novinka

Talisker Dark Storm palírna Talisker představila plnění z nové NAS (No Age Statement - Bez udání stáří) řady svých produktů s názvem "Storm", tedy v překladu "Bouře". 

More details

Skladem 1 ks

1 465 Kč

tax incl.

1 465 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Talisker_Whisky

Talisker Dark Storm Whisky 1l 45,8%

Talisker Dark Storm palírna Talisker představila plnění z nové NAS (No Age Statement - Bez udání stáří) řady svých produktů s názvem "Storm", tedy v překladu "Bouře". Whisky je to zajímavá, ale svému názvu čest tak úplně nedělá. Něco jiného je novinka z ostrova Skye s názvem "Dark Storm", tedy "Temná bouře". Název trochu napovídá, že by mohla whisky přitvrdit. A tak tomu je i ve skutečnosti. Oproti běžným Taliskerům je totiž drsnější. Slad je při sušení vystaven kouři z rašeliny déle a také sudy, v kterých "Temná bouře" zraje, jsou vypáleny o něco více než u klasické "Bouře". Výsledkem je komplexnější, robustnější a větší whisky se sladkými tóny černého rybízu a lékořice, které zahaluje těžký závoj kouře.

Barva: Jantarově zlatá

Aroma: Slaná zakouřená vůně se kombinuje s náznaky aromatického koření a dubu, které přechází ve vůni dušených jablek

Chuť: Překvapivě hladká a sladká s intenzivní zářivou kombinací čerstvého ovoce, černého rybízu a lékořice, pomalu mizí v bouři bohatého koření

Informace

Obsah alkoholu: 45,8%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Skotsko

Značka: Talisker

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Talisker Dark Storm 1l 45,8%
  • By Talisker
  • Price: 1 465,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Talisker Dark Storm  palírna  Talisker  představila plnění z nové NAS (No Age Statement - Bez udání stáří) řady svých produktů s názvem "Storm", tedy v překladu "Bouře". 
Path: > > > Talisker Dark Storm 1l 45,8%