Nucky Thompson 0,7 l 40%

Nucky Thompson 0,7 l 40%

Nucky ThompsonNucky Thompson

Novinka

Whisky Nucky Thompson - pět pečlivě vybraných destilátů sladové a zrnité whisky, se spojilo do nezapomenutelné směsi pro maximální chuť.

More details

Skladem 1 ks

379 Kč

tax incl.

541 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Nucky Thompson Whisky 0,7 l 40%

Whisky Nucky Thompson - pět pečlivě vybraných destilátů sladové a zrnité whisky, se spojilo do nezapomenutelné směsi pro maximální chuť. Zaručená skotská kvalita. Whisky destilovaná a zrající v amerických dubových sudech. Všechny fáze výroby, včetně plnění do láhví, jsou kontrolovány zkušenými profesionály ze Skotska. Whisky Nucky Thompson harmonicky kombinuje sladové a obilné destiláty. Vyznačuje se intenzivní vůní, lze vnímat mix různých odrůd whisky, vyrobených ve stylu regionu Highlands. Klíčem k jedinečné chuti je míchání. Pro míchání hlavní blender pečlivě vybere nejlepší destiláty. Úkolem je dosáhnout velmi jemné a ušlechtilé chuti, kterou při degustaci ocení.
Barva: Zářicí zlatá
Vůně: Svěží tóny zeleného jablka a jemná vůně bílých květů jsou vyváženy viskózní sladkostí medu a lehkou svíravostí vlašských ořechů. Lehký a svěží akord je na pozadí složitější a mnohostrannější, objevují se vřesy a teplý domácí jablečný koláč.
Chuť: Chuť je osvěžující, světlá, lehce medová s nádechem vlašských ořechů.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Doba zrání: 3 roky

Značka: Nucky Thompson

nucky-thomson-prohibice-mafie-whisky

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Nucky Thompson 0,7 l 40%
  • By Nucky Thompson
  • Price: 379,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Whisky Nucky Thompson  - pět pečlivě vybraných destilátů sladové a zrnité whisky, se spojilo do nezapomenutelné směsi pro maximální chuť.
Path: > > > Nucky Thompson 0,7 l 40%