Nikka From The Barrel Whisky 0,5 l 51,4%

Nikka From The Barrel 0,5 l 51,4%

NikkaNikka

Novinka

Malá láhev, ale velká whisky. Nikka From The Barrel je silná, intenzivní míchaná lahůdka z Japonska, držitel několika předních příček World Whisky Awards

More details

Skladem 1 ks

989 Kč

tax incl.

1 978 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Nikka From The Barrel 0,5 l 51,4%

nikka-from-the-barrel-japan-whisky

Malá láhev, ale velká whisky. Nikka From The Barrel je silná, intenzivní míchaná lahůdka z Japonska, držitel několika předních příček World Whisky Awards. Mísí se v ní skvělé sladové a obilné whisky, které si společně 3-6 měsíců odpočinuly v sudech pro harmonizaci chutí. Na patře vás potěší záplava zimního koření, karamelu a vanilky s ovocnými tóny. Závěr doznívá příjemně dlouho, je hřejivý a ovocný s dřevitě kořeněným charakterem. Vychutnejte si skotskou ve světle vycházejícího slunce.

Nikka spojuje skotskou tradici výroby whisky s japonskou precizností. Zakladatel značky si pro své know-how dojel na Univerzitu v Glasgow a své znalosti pak v praxi vyzkoušel hned v několika tamních palírnách, včetně legendárního regionu Speyside. V Japonsku pak našel místo, kde byly povětrnostní podmínky podobné těm skotským a postavil svou první destilérku v Yoichi. Tak se zrodila Nikka Whisky.

Informace 

Obsah láhve: 0,5 l

Obsah alkoholu: 51,4%

Země původu: Japonsko

Značka: Nikka

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Nikka From The Barrel 0,5 l 51,4%
  • By Nikka
  • Price: 989,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Malá láhev, ale velká whisky.  Nikka From The Barrel je silná, intenzivní míchaná lahůdka z Japonska, držitel několika předních příček World Whisky Awards
Path: > > > Nikka From The Barrel 0,5 l 51,4%