Laphroaig Select Whisky 0,7 l 40%

Laphroaig Select 0,7 l 40%

LaphroaigLaphroaig

Novinka

Laphroaig Select Whisky palírna má v zásobě nepřeberné množství sudů a tady je hojně využívá. Po počátečním zrání v quarter sudech, zraje v sudech po sherry, v sudech z panenského amerického bílého dubu a v sudech po oloroso sherry. Celkem výběr že? Nenáročný přírůstek do rodiny Laphroaig se silným kouřem.

More details

Skladem 1 ks

975 Kč

tax incl.

1 392 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Laphroaig Select Whisky 0,7 l 40%

laphroaig-whisky-logo

Laphroaig Select Whisky pojmenován podle unikátního výběru (anglicky „selection“) amerických a evropských sudů, ve kterých tato whisky postupně zraje. Laphroaig Select se staří v sudech po Sherry Oloroso, v nových nepoužitých sudech z amerického bílého dubu, v sudech po sherry Pedro Ximenez, v tzv. Quarter Casks (sudy malých rozměrů, které dodávají výraznější dubové aroma) a nakonec v sudech po bourbonu. Tento postup dodává whisky Laphroaig Select bohatou mnohovrstevnatou chuť. Nejprve ucítíte rašelinové tóny následované chutí zralého ovoce ze sudů Pedro Ximenez a Sherry Oloroso. Poté přijde suchý dotek amerického dubu s pomalu doznívajícím květinovým závěrem.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Značka: Laphroaig

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Laphroaig Select 0,7 l 40%
  • By Laphroaig
  • Price: 975,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Laphroaig Select Whisky palírna má v zásobě nepřeberné množství sudů a tady je hojně využívá. Po počátečním zrání v quarter sudech, zraje v sudech po sherry, v sudech z panenského amerického bílého dubu a v sudech po oloroso sherry. Celkem výběr že? Nenáročný přírůstek do rodiny Laphroaig se silným kouřem.
Path: > > > Laphroaig Select 0,7 l 40%