Kavalan Podium 0,7 l 46%

Kavalan Podium 0,7 l 46%

KavalanKavalan

Novinka

Kavalan Podium je stařený v ručně vybíraných sudech z čerstvého Amerického dubu a v refill sudech. I přes obyčejnost těchto sudů se podařilo Kavalanu stvořit něco neobyčejného.

More details

1 389 Kč

tax incl.

1 984 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Kavalan Podium 0,7 l 46%

kavalan-whisky-logo

Kavalan Podium je stařený v ručně vybíraných sudech z čerstvého Amerického dubu a v refill sudech. I přes obyčejnost těchto sudů se podařilo Kavalanu stvořit něco neobyčejného. Právě proto tato láhev reprezentuje úžasnou a poctivou práci se dřevem, na kterou v Kavalanu nedají dopustit.

Palírna Kavalan se nachází v subtropickém podnebném pásu na severu Tchaj-wanu. Zdejší teploty jsou silně proměnné, což při staření whisky způsobuje silné „dýchání sudů“ a tím prudké vstřebávání chutí ze dřeva – dochází k rychlému stárnutí.

Značka Kavalan je zvláštní pro svou zajímavou pozici ve světě whisky. Musí definovat ne jen základní chuťový profil Kavalanu, ale také utváří vizi o tom, jak by whisky z Tchaj-wanu měla chutnat.

Kavalan Podium vyhrál dvě zlaté medaile v „world spirits competetion“ za rok 2020 a 2019, další dvě zlaté v „internation spirits challange“ rovněž za rok 2020 a 2019 a taky zlatou medaili v „IWSC“ za rok 2019, kde nasbíral 96/100 bodů.

Doporučení: Láhev je ideální pro milovníky whisky právě od palírny Kavalan. Díky této láhve máme možnost poznat, jak obdivuhodnou práci v Kavalanu odvádějí jen při samotném výběru sudů a následně i při práci s nimi. Láhev je ideální pro pokročilé whiskaře, kteří si umí vychutnat jak větší obsah alkoholu, tak příjemné tóny dřeva.

Vůně: Jemné dřevité tóny, sušenky, badyán, banán.
Chuť: Mango, čaj, sušenky, banán, karamel, med.
Závěr: Dlouhý, jemná dřevitost, kakao, koření a jablko.

Informace 

Obsah láhve: 0,7 l

Obsah alkoholu: 46%

Země původu: Tchaj-wan

Značka/Výrobce: Kavalan

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Kavalan Podium 0,7 l 46%
  • By Kavalan
  • Price: 1 389,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Kavalan Podium  je stařený v ručně vybíraných sudech z čerstvého Amerického dubu a v refill sudech. I přes obyčejnost těchto sudů se podařilo  Kavalanu  stvořit něco neobyčejného.
Path: > > > Kavalan Podium 0,7 l 46%