Johnnie Walker XR 21yo 0, 7l 40%

Johnnie Walker XR 21yo 0,7l 40%

Novinka

Johnnie Walker XR byl inspirován poznámkami na míchání whisky ručně napsanými sirem Alexandrem Walkerem, vnukem legendárního Johnnieho Walkera. 

More details

3 399 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Johnnie Walker XR 21yo 0,7l 40% - byl inspirován poznámkami na míchání whisky ručně napsanými sirem Alexandrem Walkerem, vnukem legendárního Johnnieho Walkera. Je to luxusní směs z exkluzivních rezerv velmi starých sudů, včetně těch z palírny Brora, která je už zavřená. Toto výjimečné dědictví ve formě směsi zrající během prodlouženého období 21 let je v chuti teplé a kořeněné, s vrstvami komplexnosti, které se hodí k náročnému spotřebiteli. Každá láhev je jedinečná vlastním číslováním.  Tato whisky, pocházející z exkluzivních rezerv starých sudů, včetně těch z již zavřené palírny Brora, zrála jednadvacet let, čímž byla dosažena sametová, důmyslná směs - hloubka a intenzita starého dubu, něžné tóny vanilky, sladký náznak zlatého medu a skutečně sametové zakončení.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Značka: Johnnie Walker

Zboží skladem expedujeme následující pracovní den. Rychlé doručení!

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Johnnie Walker XR 21yo 0,7l 40%
  • Price: 3 399,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Johnnie Walker XR byl inspirován poznámkami na míchání whisky ručně napsanými sirem Alexandrem Walkerem, vnukem legendárního Johnnieho Walkera. 
Path: > > > Johnnie Walker XR 21yo 0,7l 40%