Jim Beam Devil's Cut Whiskey 0,7l 45%

Jim Beam Devil's Cut Whiskey 0,7l 45%

Novinka

Jim Beam Devil's Cut Whiskey je nový bourbon od Jima Beama. Jak klasický bourbon v sudech zraje, část z něj se vypařuje ("Angel's share") a část z něj zůstává uvězněna v dubových sudech ("Devil's cut").

More details

Skladem 1 ks

499 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Jim Beam Devil's Cut Whiskey je nový bourbon od Jima Beama. Jak klasický bourbon v sudech zraje, část z něj se vypařuje ("Angel's share") a část z něj zůstává uvězněna v dubových sudech ("Devil's cut"). Experti od Jima Beama vyvinuli způsob, jak získat zpět odleželou whiske po léta vězněnou ve dřevě dubových sudů a ukradnout tak ďáblovi jeho "Devil's cut" zpět pro další použití.  Takto získanou whiskey upravují a následně míchají s 6 let starým boubonem, který obsahuje 45% alkoholu. Výsledkem celého procesu je sebevědomá a prémiová Jim Beam Devil's Cut Whiskey se silným závanem dřeva, specifickým aroma a krásnou sytou barvou. Ďábelská whiskey pro ďábelské večery.

Informace

Obsah alkoholu: 45% 

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: USA

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Jim Beam Devil's Cut Whiskey 0,7l 45%
  • Price: 499,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Jim Beam Devil's Cut Whiskey je nový bourbon od Jima Beama. Jak klasický bourbon v sudech zraje, část z něj se vypařuje ("Angel's share") a část z něj zůstává uvězněna v dubových sudech ("Devil's cut").
Path: > > > Jim Beam Devil's Cut Whiskey 0,7l 45%