Jack Daniels Fire Miniatura 0,05 l 35%

Jack Daniels Fire Miniatura 0,05 l 35%

Novinka

Ostrá kořenitá chuť zakončená nezaměnitelně jemnými tóny whiskey Jack Daniel’s – to je Jack Daniel’s Tennessee Fire.

More details

Skladem 3 ks

54 Kč

tax incl.

1 080 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Jack Daniels Tennessee Fire Whisky Liqueur MINI 0,05 l 35%

jack-daniels-fire-mini-0-05l

Likér s bourbonovým základem s nádechem čerstvé pálivé skořice a velmi lahodnou a hladkou chutí. Novinka která si po světě získáva stále více popularity díky svojí jedinečné chuti. Ostrá kořenitá chuť zakončená nezaměnitelně jemnými tóny whiskey Jack Daniel’s – to je Jack Daniel’s Tennessee Fire. Česká republika byla vybrána jako první místo v Evropě, kde si tuto výbušnou směs skořice a whiskey Jack Daniel’s mohou spotřebitelé vychutnat. Nejlépe chutná jako ledově namražený panák. Jack Daniel věřil, že „Každý den, kdy ji děláme, ji uděláme, jak nejlépe dovedeme.“ To pro něj znamenalo zjemňovat whiskey kapku po kapce proléváním třímetrovou vrstvou dřevěného uhlí z javoru cukrodárného. Už po sedm generací zjemňujeme naší whiskey právě tak, jako to dělal pan Jack. Důvod je prostý: dodává jí to jedinečnou jemnost, na kterou si lidé u whiskey Jack Daniel's zvykli a očekávají ji. Charcoal Mellowing dělá z Jack Daniel's to, čím je - Tennessee Whiskey, nikoli burbon. Vytváří bohatou chuť naší whiskey ještě předtím, než plně dozraje v sudech naší vlastní výroby. Ano, je to náročný proces, který vyžaduje zvláštní pozornost a činí výrobu naší whiskey o trochu nákladnější. Ale pan Jack by to jinak nechtěl. A ani my ne.

Informace 

Obsah alkoholu: 35%

Obsah lahve: 0,05 l

Země původu: USA

Značka: Jack Daniels

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Jack Daniels Fire Miniatura 0,05 l 35%
  • Price: 54,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Ostrá kořenitá chuť zakončená nezaměnitelně jemnými tóny whiskey Jack Daniel’s – to je Jack Daniel’s Tennessee Fire.
Path: > > > Jack Daniels Fire Miniatura 0,05 l 35%