Jack Daniels Family box 3 × 0,7l

Jack Daniels Family box 3 × 0,7l

Novinka

Teď můžete poznat různé tváře vyhlášené Tennessee whisky. Elegantní dřevěný kufřík ukrývá tři láhve o objemu 0,7 l a v nich tři kousky z produkce Jack Daniels. 

More details

2 579 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Jack_Daniels_kytara

Jack Daniels Family box 3 × 0,7l

Jack Daniels je legenda. Na whisky se tu nespěchá a rozhodně jim to svědčí. Destilát se nechává několik dní pomaličku prokapávat přes silnou vrstvu javorových uhlíků pro naprostou čistotu a typicky nasládlou chuť. Pak zraje v opálených dubových sudech, aby nakonec putoval do stylové láhve. Pokud ovšem před tím neprojde ještě druhou filtrací.

Teď můžete poznat různé tváře vyhlášené Tennessee whisky. Elegantní dřevěný kufřík ukrývá tři láhve o objemu 0,7 l a v nich tři kousky z produkce Jack Daniels

V kufříku najdete Jack Daniels Old No.7, dvakrát filtrovanou Jack Daniels Gentleman Jack a parádně silnou prémiovou Jack Daniels Single Barrel.

Informace 

Obsah alkoholu: Obsahuje alkohol

Obsah lahve: 3 x 0,7l

Země původu: USA

Značka: Jack Daniels

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Jack Daniels Family box 3 × 0,7l
  • Price: 2 579,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 3.60 kg
  • Description: Teď můžete poznat různé tváře vyhlášené Tennessee whisky. Elegantní dřevěný kufřík ukrývá tři láhve o objemu 0,7 l a v nich tři kousky z produkce Jack Daniels. 
Path: > > > Jack Daniels Family box 3 × 0,7l