Gold Cock 3y Whisky 0,7l 40%

Gold Cock 3y 0,7l 40%

Novinka

Gold Cock 3y chuť této whisky je jemná s dřevito-vanilkovým závěrem a nádechem rašelinového kouře, který je užíván k sušení sladu.

More details

Skladem 1 ks

329 Kč

tax incl.

469 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Gold Cock 3y Whisky 0,7l 40%

Gold Cock 3y nejstarší česká značka whisky Gold Cock, to jsou tříletý a dvacetiletý obilný destilát, jejichž tradiční výrobu převzal RUDOLF JELÍNEK od Likérky Dolany a.s. Chuť této whisky je jemná s dřevito-vanilkovým závěrem a nádechem rašelinového kouře, který je užíván k sušení sladu. Při výrobě 3-leté blendované whisky je použit moravský ječmen a křišťálově čistá, pramenitá voda. Po destilaci je nakonec whisky Gold Cock uložena do dubových sudů, ve který zraje nejméně po dobu tří let. Při zrání v sudech z českého dubu dochází k odpařování, kdy se ročně až dvě procenta obsahu odpaří. Tato ztráta má poetický název „andělská daň“. Staré přísloví praví, že jde o odměnu andělům, kteří ochraňují kvalitu whisky v době jejího zrání. Dokonalé zkušenosti palírníků s procesem destilace a zráním destilátů propůjčují této tradiční české whisky výjimečnou vyváženou chuť a vůni, čehož nejlepším důkazem jsou opakovaná ocenění z degustačních soutěží po celém světě.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Česká republika

Doba zrání: 3 roky

Značka: Gold Cock

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Gold Cock 3y 0,7l 40%
  • Price: 329,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Gold Cock 3y  chuť této whisky je jemná s dřevito-vanilkovým závěrem a nádechem rašelinového kouře, který je užíván k sušení sladu.
Path: > > > Gold Cock 3y 0,7l 40%