Glenmorangie Malaga 12y Whisky 0,7 l 47,3%

Glenmorangie Malaga 12y 0,7 l 47,3%

GlenmorangieGlenmorangie

Novinka

Glenmorangie Malaga 12y je lahodně sladká a bohatá whisky. Medová a jemně kořenitá, díky dozrávání v sudech, které kdysi ve svém nitru nesly jedno z nejvzácnějších fortifikovaných vín na světě.

More details

1 599 Kč

tax incl.

2 284 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Glenmorangie_Lasanta

Glenmorangie Malaga 12y Whisky 0,7 l 47,3%

Destilát pro tuto whisky byl destilován 18.února 2008, a následně strávil 8let v ručně vybraných sudech po bourbonu z amerického dubu, čímž získal měkké, citrusové tóny. Poté Dr. Bill Lumsden vzal část destilátu a vložil ji do historických a extrémně vzácných sudů po sladkém vínu Malaga z jižního Španělska. Nakonec po 4 letech zrání Dr. Bill Lumsden vybral pouze ty nejlepší sudy a dal vzniknout vzrušující whisky lahvované v malé várce, s tóny čokolády, datlí, medu a jemného koření.

Barva: vlašský ořech

Aroma: sladké a bohaté tóny medu, medoviny, máslových karamelek a čajových lístků. Následuje vůně bylinek a červeného ovoce a záblesky mléčné čokolády. Po přidání pár kapek vody se uvolní tóny kadidla, pečených vlašských ořechů a třtinového cukru.

Chuť: bohatá olejovitá textura přináší bohatou sladkost sultánek, rozinek a datlí. Přidává se mandarinka, mléčná čokoláda, med a ještě více třtinového cukru, které doplňují elektrizující tóny citrusu. Objevuje se kořenitost skořice, zázvoru, muškátového oříšku a badyánu a nakonec se v dlouhé hebké ozvěně rozléhá lískový oříšek a med.

Informace

Obsah alkoholu: 47,3%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Doba zrání: 12 let

Značka: Glenmorangie

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Glenmorangie Malaga 12y 0,7 l 47,3%
  • By Glenmorangie
  • Price: 1 599,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Glenmorangie Malaga 12y je lahodně sladká a bohatá whisky. Medová a jemně kořenitá, díky dozrávání v sudech, které kdysi ve svém nitru nesly jedno z nejvzácnějších fortifikovaných vín na světě.
Path: > > > Glenmorangie Malaga 12y 0,7 l 47,3%