Chivas Regal Mizunara 0,7 l 40%

Chivas Regal Mizunara 0,7 l 40%

Chivas RegalChivas Regal

Novinka

Chivas Regal Mizunara - ptáte se co je to mizunara? Jedná se o velmi vzácný japonský dub a přesně z něj byly vyrobeny sudy, kde zrál tento úchvatný blend.

More details

Skladem 1 ks

1 265 Kč

tax incl.

1 807 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Chivas Regal Mizunara Whisky 0,7 l 40%

chivas-regal-whisky-12y-0-7-l-40

Chivas Regal Mizunara - ptáte se co je to mizunara? Jedná se o velmi vzácný japonský dub a přesně z něj byly vyrobeny sudy, kde zrál tento úchvatný blend.

Chivas Regal je nejprodávanější prémiová blended whisky s tradicí z roku 1801, která je považována za globální ikonu ve svém odvětví a ztělesnění nejlepšího stylu a exkluzivity. Chivas Regal je vícedruhová míchaná sladová whisky, která je prodávána ve více než 150 zemích po celém světě. Domovem této ikonické whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, která funguje již od roku 1786. Příběh značky Chivas Regal sahá do první poloviny 19. století, kdy se v míchání vyzrálých sladových a obilných whisky proslavili bratři James a John Chivasovi, jejichž tradice je dodnes předávána z generace na generaci.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Značka: Chivas Regal

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Chivas Regal Mizunara 0,7 l 40%
  • By Chivas Regal
  • Price: 1 265,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Chivas Regal Mizunara  - ptáte se co je to  mizunara ? Jedná se o velmi vzácný japonský dub a přesně z něj byly vyrobeny sudy, kde zrál tento úchvatný blend.
Path: > > > Chivas Regal Mizunara 0,7 l 40%