Cardhu Amber Rock 0,7 l 40%

Cardhu Amber Rock 0,7 l 40%

CardhuCardhu

Novinka

Cardhu Amber Rock dozrávala dvakrát v sudech z páleného amerického dubu, díky čemuž přináší bohatší tóny vanilky a koření.

More details

Skladem 1 ks

929 Kč

tax incl.

1 327 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Cardhu Amber Rock Whisky 0,7 l 40%

Cardhu Amber Rock dozrávala dvakrát v sudech z páleného amerického dubu, díky čemuž přináší bohatší tóny vanilky a koření. Je elegantně a důmyslně ochucená, přičemž si stále zachovává vyváženost a čisté sladké tóny, které jsou typické pro všechny whisky z řady Cardhu, vytvořené zakladatelkami palírny, Helen a Elizabeth Cummingovými.

Barva: Intenzivní, průhledný jantar.
Vůně: Sladká, komplexní a plná života, s tóny čerstvé hrušky a liči, tančícími na máslovém pečivu. Pomezi to vycházejí vyvážené citrusové tóny sladké mandarinky, meduňky a svěží starodávné limonády. Postupně se zjemňují do bohaté sirupu jemné sladovosti se sladkými karamelami, medem a ječného cukrem. Když se chuť dále rozvíjí do jablek a hrušek v sirupu, okořeněných hřebíčkem, a později do hlubší smetanové bílé čokolády s mandlemi, nacházíme zde také tóny voňavé vanilky a opékaných bonbónů marshmallow.
Chuť: Sladká a kořeněná na začátku. Jako čerstvé ovoce s hruškami a sladkými jablky v citronové šťávě zakončené kapkou krému z čerstvě páleného dubu. Pak přichází sušší ostrost vyvážená mandarinkami následovaná jemným, sametovým ovocným sirupem, který se objevuje v něžném středu a není nikdy daleko od podkladové intenzity trávy a páleného dubu, dokud se do popředí konečně nedostanou sametové bonbóny marshamallow, krémová mléčná čokoláda a vanilkové tóny.
Zakončení: Poměrně dlouhé, kořenitě-sladké, krémové a uklidňující; šumící hořká rozbuška se sametovým, sušeným kakaem, tmavou čokoládou, páleným dubem a, konečně, přetrvávajícím tónem citrusu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Značka: Cardhu

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Cardhu Amber Rock 0,7 l 40%
  • By Cardhu
  • Price: 929,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Cardhu Amber Rock  dozrávala dvakrát v sudech z páleného amerického dubu, díky čemuž přináší bohatší tóny vanilky a koření.
Path: > > > Cardhu Amber Rock 0,7 l 40%