Akce
Novinka
Bruichladdich The Classic Laddie 0,7 l 50% + 2 sklenice

Bruichladdich The Classic Laddie 0,7 l 50% + 2 sklenice

BruichladdichBruichladdich

Novinka

O charakteru whisky Bruichladdich The Classic Laddie byste měli vědět, že je hladký jak kameny v bazénu. Je to nerašelinová skotská single malt whisky pocházející z ostrova Islay.

More details

Skladem 4 ks

1 279 Kč

tax incl.

1 827 Kč / 1L

Zboží si právě prohlíží 1 zákazník
Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Bruichladdich The Classic Laddie Whisky 0,7 l 50% + 2 sklenice

bruichladdich-whisky-logo

O charakteru whisky Bruichladdich The Classic Laddie byste měli vědět, že je hladký jak kameny v bazénu. Je to nerašelinová skotská single malt whisky pocházející z ostrova Islay.

Není za ní žádný recept vytesaný do kamene, ale filozofie destilace. Značka Bruichladdich nekráčí ve šlépějích konzistence a neměnnosti, ale místo toho se rok co rok, v závislosti na druhu a původu ječmene, jakož i neustále se rozšiřujícím zásobám dřevěných sudů jemně formuje charakter této skotské whisky. Každá nová šarže whisky Bruichladdich Classic Laddie je zcela přírodní, unikátní a jemně odlišná. No výsledná podoba této whisky vždy závisí na vedoucího palírny, který s ní pracuje tak, aby dosáhl již dobře známý klasický, květinový a elegantní styl domu Bruichladdich.

Značce Bruichladdich záleží na transparentnosti a čisté, přirozené podobě whisky. Proto je tato whisky nedobarvovaná karamelem a nefiltrovaná. Její barva se proto může jemně lišit a zpozorovat v ní můžete i jemné zakalení, které způsobuje přirozený a za studena nefiltrovaný obsah přírodních olejů.

Barva: zlatavá barva přirovnávána k sluncem zalitému skorému letnímu ječmennému poli
Vůně: brilantní a čistá, ječný cukr, náznak máty, čerstvě utržené luční a třešňové květy, po přidání trochu vody k whisky ucítíte i karamelizované ovoce, citrónové bonbóny, med a mandarinky
Chuť: uhlazená a osvěžující, sladký dub, sladký ječmen, zralé zelené ovoce, hnědý cukr

Informace

Obsah alkoholu: 50%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Značka: Bruichladdich

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bruichladdich The Classic Laddie 0,7 l 50% + 2 sklenice
  • By Bruichladdich
  • Price: 1 279,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: O charakteru whisky  Bruichladdich The Classic Laddie  byste měli vědět, že je hladký jak kameny v bazénu. Je to nerašelinová skotská single malt whisky pocházející z ostrova  Islay .
Path: > > > Bruichladdich The Classic Laddie 0,7 l 50% + 2 sklenice