Ben Nevis McDonald's Traditional 0,7 l 46%

Ben Nevis McDonald's Traditional 0,7 l 46%

Ben NevisBen Nevis

Novinka

Ben Nevis McDonald's Traditional Single Malt Whisky vychází z původní receptury Single Malt whisky, kterou ve své době vytvořil zakladatel palírny Ben Nevis Distillery John McDonald.

More details

Skladem 1 ks

1 799 Kč

tax incl.

2 569 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Ben Nevis McDonald's Traditional 0,7 l 46%

ben-nevis-whisky-logo

Ben Nevis McDonald's Traditional Single Malt Whisky vychází z původní receptury Single Malt whisky, kterou ve své době vytvořil zakladatel palírny Ben Nevis Distillery John McDonald. Neobsahuje karamelové barvivo. Bohatá a tmavá barva pochází z relativně vysokého množství dřevěného uhlí ve whisky, což se podepsalo i na chuti, která spíše než rašelinnou kouřovost připomíná spálené uhlí.

Vůně: Jako první se vám vybaví karamelka, spousta suchého kouře, nechybí ani medová bohatost, která je velmi dobře vyvážená. Zavoní i marcipán a syrové mandle. 
Chuť: Extrémně jemná. Ústa se jakoby zaplní spoustou medu a kouře, stejně tak slaným máslem a arašídy. Celková chuť je však jemně nasládlá a plná.
Závěr: Stále můžeme cítit arašídy, stejně jako slané máslo a kouř. Více karamelu a trochu vanilky společně s tóny mléčné čokolády.

Palírnu Ben Nevis založil v roce 1825 John McDonald, přezdívaný "Long John" (přezdívku získal díky své výšce, měřil 194 cm). Ben Nevis patří mezi nejstarší lihovary ve Skotsku - jako jeden z prvních získal licenci k destilaci whisky. Palírna se proslavila již prvním výrobkem "Long John´s Celebrated Dew of Ben Nevis" (Johnova proslulá rosa z Ben Nevis). Společnost byla založena v roce 1825 jako nezávislý podnik a od roku 1989 ji vlastní společnost Nikka Whisky Distilling z Tokia v Japonsku.

Informace

Obsah alkoholu: 46%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Značka: Ben Nevis 

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Ben Nevis McDonald's Traditional 0,7 l 46%
  • By Ben Nevis
  • Price: 1 799,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Ben Nevis McDonald's Traditional Single Malt Whisky  vychází z původní receptury Single Malt whisky, kterou ve své době vytvořil zakladatel palírny  Ben Nevis Distillery John McDonald .
Path: > > > Ben Nevis McDonald's Traditional 0,7 l 46%