Arran Sauternes Cask Finish 0,7 l 50%

Arran Sauternes Cask Finish 0,7 l 50%

ArranArran

Novinka

Arran Sauternes Cask Finish Whisky - ostrov leží přímo v Golfském proudu, jehož teplé vody a klimatický systém přímo ovlivňují zkrácení doby zrání whisky Arran.

More details

1 239 Kč

tax incl.

1 769 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Arran Sauternes Cask Finish Whisky 0,7 l 50%

Arran Sauternes Cask Finish Whisky - ostrov leží přímo v Golfském proudu, jehož teplé vody a klimatický systém přímo ovlivňují zkrácení doby zrání whisky Arran. Ojedinělé zrání po sudech vína Sauternes dává whisky vyjímečnou chuť.

První destilát opustil destilační zařízení v palírně Isle of Arran 29. června 1995. Byla to první legální destilace na ostrově Arran od roku 1837. Kdysi se na ostrově nacházelo až 50 většinou ilegálních destilerií, whisky odsud pocházející měla velice dobrou reputaci a byla pokládána za nejlepší ve Skotsku. Co do kvality se jí vyrovnala pouze ta z údolí Livetu. Destilerie Isle of Arran je dnes jedinou destilerií na ostrově Arran a jednou z mála zbývajících nezávislých destilerií ve Skotsku vůbec. Je situována ve vesnici Lochranza na jeho severozápadním výběžku, kde využívá čistou horskou vodu a jemný mořský vzduch, kterým je tento krásný ostrov obdařen. Ostrovu Arran se říká miniaturní Skotsko, protože disponuje všemi jeho sceneriemi, horami, nížinami, údolími, jezery a královskými hrady včetně hradu Lochranza.

Barva: Jantarově zlatá

Aroma: Medové s ovocnými znaky meruněk, broskví, banánů a hrušek s lehkými květinovými tóny

Chuť: Sladká s hřejivým hořením a lehce citrónovým nádechem

Informace

Obsah alkoholu: 50%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Značka: Arran

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Arran Sauternes Cask Finish 0,7 l 50%
  • By Arran
  • Price: 1 239,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Arran Sauternes Cask Finish Whisky  - ostrov leží přímo v Golfském proudu, jehož teplé vody a klimatický systém přímo ovlivňují zkrácení doby zrání whisky  Arran .
Path: > > > Arran Sauternes Cask Finish 0,7 l 50%