Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%

Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%

Novinka

Limitovaná edice pro rok 2014. Pojmenování Auriverdes vzniklo spojením slov Auri, které odkazuje na zlatavou barvu whisky a slova Verde, které odkazuje na zelenou lahev.

More details

7 489 Kč

tax incl.

10 698 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Arbeg logo

Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%

Tento sladový skvost zrál v sudech z amerického dubu se speciálně ošetřenými víky, které byly vyrobeny výlučně pro tento jedinečný mok. Výrobce použil tzv. toasting technique, při níž jsou víka sudů opalována. Tato technologie propůjčuje whisky jedinečnou chuť připomínající moka kávu v prvním poločase a krémovou vanilku ve druhé polovině utkání. Jedná se o opravdový dram ze dvou částí!   Whisky Ardbeg je za každých okolností perfektním spojením dvou veličin – paličského umění a vášně pro dokonalý výsledek. Nová limitované edice se jmenuje Ardbeg Auriverdes – jméno vzniklo sloučením slova “auri” odkazujícího na zlatavou barvu whisky nacházející se v ikonické zelené “verde” láhvi. Slovo “Auriverdes” také používá jako přezdívku reprezentační fotbalový tým Brazílie, která letos v létě hostí mistrovství světa. Tato událost se stala inspirací pro fotbalový turnaj Ardbeg’s Peat Football tournament, který se bude po celém světě konat při příležitosti oslav Ardbeg Day. Turnaj vyvrcholí na Ardbeg Swamp Football World Cup, který se uskuteční ve skotském Argyll v termínu 28. a 29. června 2014.

Ardbeg Auriverdes je nástupkyní vysoce ceněné limitované edice Ardbeg Galileo, která získala cenu za nejlepší sladovou whisky světa ‘World’s Best Single Malt’ v rámci předávání cen World Whisky Awards 2013. 

Informace

Obsah alkoholu: 49,9%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Značka: Ardbeg

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%
  • Price: 7 489,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Limitovaná edice pro rok 2014. Pojmenování Auriverdes vzniklo spojením slov Auri, které odkazuje na zlatavou barvu whisky a slova Verde, které odkazuje na zelenou lahev.
Path: > > > Ardbeg Auriverdes 0,7l 49,9%