Novinka
AnCnoc 24y 0,7 l 46%

AnCnoc 24y 0,7 l 46%

AnCnocAnCnoc

Novinka

AnCnoc 24y whisky byla vyrobena ve své nejpřirozenější formě - v procesu výroby nebyla použita filtrace zastudena ani nebyla použita umělá barviva.

More details

Skladem 1 ks

4 149 Kč

tax incl.

5 927 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

AnCnoc 24y Whisky 0,7 l 46%

ancnoc-whisky-logo

AnCnoc 24y whisky byla vyrobena ve své nejpřirozenější formě - v procesu výroby nebyla použita filtrace zastudena ani nebyla použita umělá barviva. Z tohoto důvodu může ve whisky přidáním vody nebo uchováváním zastudena vzniknout lehký zákal, který je přirozenou vlastností whisky.

Tradiční postupy a ryze moderní výsledek. To ve stručnosti shrnuje produkci skotské palírny AnCnoc. Destilerie Knockdhu fungovala v městečku Knock už od roku 1894. V roce 1994 ji její majitelé přejmenovali na AnCnoc, aby se nepletla s podobně znějící palírnou Knockando. Nový název pochází ze staré skotské gaelštiny a znamená kopec. Místní whisky patří celosvětově mezi velmi vyhledávané kousky a to rozhodně ne jen proto, že jim to v minimalistických lahvích na baru výjimečně sluší. Vyznačují se lehkostí a zároveň nekonečnou bohatostí, která odhaluje nová a nová zákoutí s každým douškem.

Barva: Jantarová

Aroma: Hustě sladké a kořeněné s útulným objetím vánočního dortu, bohaté, ale ostré s tóny vanilky, karamely a citronové šťávy

Chuť: Pikantnost pokračuje s nádechem kandovaných pomerančových plátků, teplého medu a obnošené kůže, která naplňuje ústa symfonií dospělosti

Informace

Obsah alkoholu: 46%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Skotsko

Doba zrání: 24 let

Značka/Výrobce: AnCnoc

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:AnCnoc 24y 0,7 l 46%
  • By AnCnoc
  • Price: 4 149,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: AnCnoc 24y whisky  byla vyrobena ve své nejpřirozenější formě - v procesu výroby nebyla použita filtrace zastudena ani nebyla použita umělá barviva.
Path: > > > AnCnoc 24y 0,7 l 46%