Akashi Blended Whisky 0,5 l 40%

Akashi Blended 0,5 l 40%

AkashiAkashi

Novinka

Akashi Blended blendovaná japonská whisky vyrobená pro evropský trh. Jedná se o směs japonské a skotské whisky (sladová a obilná).

More details

Skladem 1 ks

749 Kč

tax incl.

1 497 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Akashi Blended Whisky 0,5 l 40%

Akashi Blended blendovaná japonská whisky vyrobená pro evropský trh. Jedná se o směs japonské a skotské whisky (sladová a obilná). Má mírné aroma a mimořádně jemnou kouřovou stopou. Skvělý úvod do světa japonských whisky.

Lihovar White Oak se nachází 30 kilometrů západně od města Kobe, v region kde blízkost moře silně ovlivňuje místní klima. Byl založen rodinou Shuzō v roce 1679 a původně se specializovali na výrobu saké a shochu.  White Oak byl první lihovar v Japonsku, který získal licenci na destilaci v roce 1888 (pod vedením Eigashima Shuzō). Výroba whisky byla započata od roku 1984, kdy se společnost přestěhovala do nových prostor, které jsme vystavěny s technickým zázemím pro výrobu whisky. Na výrobu jejich whisky používají prvotřídní skotský ječmen, který v kombinaci s místní podzemní vodou a unikátním mikroklima pro zrání vytváří jedinečné a osobité whisky, které mají ve světě velmi dobré jméno.

Informace 

Obsah láhve: 0,5 l

Obsah alkoholu: 40%

Země původu: Japonsko

Značka: Akashi

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Akashi Blended 0,5 l 40%
  • By Akashi
  • Price: 749,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.20 kg
  • Description: Akashi Blended blendovaná japonská whisky vyrobená pro evropský trh. Jedná se o směs japonské a skotské whisky (sladová a obilná).
Path: > > > Akashi Blended 0,5 l 40%