Whisky Grants Sherry Cask 0,7l 40%

Whisky Grants Sherry Cask 0,7l 40%

Novinka

Dozrává v sudech, kde bylo původně ve Španělsku uloženo Oloroso sherry. Sudy, kde zrálo sherry, jsou osobně vybírány týmem odborníků Grant’s. Jedině tak je možné zajistit výběr těch nejlepších, díky kterým pak Grant’s whisky získává lehce kořeněnou, plnou chut’ a vůni po sherry.

More details

20 Items

Skladem

285 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Pravá skotská míchaná whisky (blended), jejíž výrobní proces je obohacen zráním v dubových sudech od sherry. Grant´s whisky je směs zhruba pětadvaceti sladových (single malt) a obilných (grain) whisky. Základem směsi je Girvan grain whisky. Grant´s Family Reserve whisky se vyrábí vakuovou destilací při nízkých teplotách a několik let zraje v dubových sudech. Proces je však speciálně upraven – whisky si vezme ze sudů od sherry příjemnou a bohatou chuť sušeného ovoce, koření a sladkost medu. Nejlépe si Grant´s Sherry Cask Finished vychutnáte samotnou nebo s trochou vody.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Whisky Grants Sherry Cask 0,7l 40%
  • Price: 285
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Dozrává v sudech, kde bylo původně ve Španělsku uloženo Oloroso sherry. Sudy, kde zrálo sherry, jsou osobně vybírány týmem odborníků Grant’s. Jedině tak je možné zajistit výběr těch nejlepších, díky kterým pak Grant’s whisky získává lehce kořeněnou, plnou chut’ a vůni po sherry.
Path: > > > Whisky Grants Sherry Cask 0,7l 40%