Monkey Shoulder Blended Malt Whisky 0,7l 40%

Monkey Shoulder Blended Malt Whisky 0,7l 40%

Novinka

Monkey Shoulder Blended Malt Whisky zaujme na první pohled, nejen svým jménem. Jednoduché provedení láhve je doplněno třemi opicemi. Ty symbolizují nápad Malt Mastera Davida Stewarta, který se rozhodl, že vytvoří první “triple malt whisky”, když zkombinoval slady ze tří destilérií - Glenfiddich, Balvenie and Kininvie.

More details

9 Items

Skladem

679 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Monkey Shoulder Blended Malt Whisky zaujme na první pohled, nejen svým jménem. Jednoduché provedení láhve je doplněno třemi opicemi. Ty symbolizují nápad Malt Mastera Davida Stewarta, který se rozhodl, že vytvoří první “triple malt whisky”, když zkombinoval slady ze tří destilérií - Glenfiddich, Balvenie and Kininvie. Do rukou se Vám dostává velmi jemná whisky vonící po pikantním pomeranči. Zjemňuje ho a zároveň doplňuje vůně vanilky, medu a dubového dřeva. Chuťový zážitek rozvíjí exotické koření (skořice, anýz, muškátový oříšek, hřebíček). Možná právě proto je vhodná pro tvorbu rozličných míchaných nápojů. Připijte si na počest “malt menů”, jejichž tvrdá práce je v názvu whisky oslavována!

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Skotsko

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Monkey Shoulder Blended Malt Whisky 0,7l 40%
  • Price: 679
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Monkey Shoulder Blended Malt Whisky zaujme na první pohled, nejen svým jménem. Jednoduché provedení láhve je doplněno třemi opicemi. Ty symbolizují nápad Malt Mastera Davida Stewarta, který se rozhodl, že vytvoří první “triple malt whisky”, když zkombinoval slady ze tří destilérií - Glenfiddich, Balvenie and Kininvie.
Path: > > > Monkey Shoulder Blended Malt Whisky 0,7l 40%