Jameson st. Patrick Day 1l 40% 2018

Jameson st. Patrick Edition 1l 40%

Novinka

Limitovaná edice slavné irské whiskey Jameson. Přivítejte St. Patrick Edition 2018. Nejlépe ji vychutnáte čistou či naředěnou pramenitou vodou, nebo na ledu. Vynikající je ale i jako součást osvěžujících koktejlů nebo horkých drinků.

More details

Momentálně není skladem. Více info viz kontakt

489 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Limitovanou edici Jameson St. Patrick 2018 vytvořila porvé v celé řadě edicí žena Claudine O’Sullivan. Ke spolupráci si přizvala fotografa Leonna Warda a designéra Alexe Mellona. Inspirovali se postavami irské mytologie Fianna. 

Není to jen láhev whiskey  
Každý den svatého Patrika připomínáme naše irské dědictví prostřednictvím spolupráce s jedněmi z nejlepších umělců a ilustrátorů, které Irsko může nabídnout. Každý rok se jeden design umělce spolu s jeho jménem objeví vedle Johna Jamesona na limitované lahvi dne svatého Patrika. 

Jameson má velmi lehké a příjemné aroma, s trochou vody se uvolňuje vůně medové plástve a sluncem rozpáleného dřeva. Ovšem vůně slibuje mnohem více, než člověk ve skutečnosti dostane. Nalitý ve sklenici má barvu lipového čaje s medem. Chuťově je Jameson značně plochý a nevýrazný, nasládlá chuť je doprovázena krátkým nahořklým dřevitým dozvukem. Ve vůni i chuti lze vystopovat náznaky sherry. Pije se velmi dobře, má vazký, olejovitý charakter.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Irsko

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Jameson st. Patrick Edition 1l 40%
  • Price: 489
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Limitovaná edice slavné irské whiskey Jameson. Přivítejte St. Patrick Edition 2018. Nejlépe ji vychutnáte čistou či naředěnou pramenitou vodou, nebo na ledu. Vynikající je ale i jako součást osvěžujících koktejlů nebo horkých drinků.
Path: > > > Jameson st. Patrick Edition 1l 40%