Akce Black Bull 12yo De Luxe Blended Scotch Whisky 0,7l 50% + dárková tuba

Black Bull 12yo De Luxe Blended Scotch Whisky 0,7l 50% + dárková tuba

Novinka

Miláček znalců whisky, kteří jej poctili titulem Malt Drinkers Blend. Charakterní a medailová De Luxe blended whisky v krásné dárkové tubě.

More details

20 Items

Skladem

899 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

BLACK BULL je originálním reprezentantem luxusních skotských blended whisky. Jedinečné knowhow nezávislé likérky s bohatou tradicí, která se píše od r.1864. Bohatství předávané těmi nejlepšími master blendery předávané z generace na generaci. Stejná receptura, která stála u vzniku značky se dodržuje dodnes – finální blendy obsahují vysoké podíly těch nejlepších single malt z oblasti Highlands a Speyside (od 50 až do 90% v některých případech). Dozrávání probíhá v sudech po bourbonu a po sherry – ty mají krásně zjemňující efekt.

Black Bull je první značkou skotské whisky, která na trh uvedla kolekci 100 proof (neboli 50% alc.vol.). Zakládá si na tom, že nikdy není uměle dobarvován či filtrován za studena – dává plně vyniknout kvalitě vybraných whisky a kouzlům master blenderů, kteří jej umí (pomocí procesu staření ve vybraných sudech) skvěle zjemnit a zakulatit.

Black Bull je prostě svůj – hrdý na svůj původ, na mnohdy drsné klimatické podmínky v oblasti severního Skotska, na umění svých lidí, kteří po staletí stojí za vznikem této pozoruhodné kolekce luxusních blended whisky. Určitě i proto je po právu hrdým majitelem četné řádky mezinárodních ocenění z prestižních výstav, soutěží a expertních panelů po celém světě.

Black Bull 12yo je bezesporu miláčkem davů a ikonickým produktem celé řady – znalci je nazývají „Malt Drinkers Blend“, protože jej mnozí považují za lepší produkt než řadu 100%-ních single malt. Jedná se o reprezentativní luxusní blend minimálně 12 let vyzrálých whisky (50% single malt/50% single grain/50% alc.vol.) z nejlepších vybraných whisky plného a pevně formovaného těla z celého Skotska. Opět se dbá na silné zastoupení vybraných sudů po sherry při finálním procesu staření , proto ona úžasná jemnost, která obaluje opravdu charakterní chuť. Výše uvedené spolu se zmínkou o výjimečném počtu mezinárodních expertních ocenění dosvědčuje, že obdiv k master blenderům likérky je naprosto oprávněný. Vše dokresleno elegantním dárkovým balením v podobě černé tuby, na které se můžete seznámit jak s „černým býkem“, tak i s vybranou řadou prestižních medailí.

Ocenění

Best Blended Scotch Whisky in the World (12 Years and Under) – 2011 Gold – International Wines & Spirits Competition 2011 Silver – International Wines & Spirits Competition 2016 Silver Best in Class – International Spirits Challenge in 2014 Silver Outstanding – International Wines & Spirits Competition 2016 Gold – Scottish Field Whisky Challenge 2011 Best Blended Scotch Whisky – Scottish Field Whisky Challenge 2011 Double Gold – China Wine & Spirits Award-Best Value Double Gold – China Wine & Spirits Award-Best Value Silver (Outstanding) – International Wines & Spirits Competition 2012, 2013 & 2015 

Informace

Obsah alkoholu: 50%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Česká republika

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Black Bull 12yo De Luxe Blended Scotch Whisky 0,7l 50% + dárková tuba
  • Price: 899
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Miláček znalců whisky, kteří jej poctili titulem Malt Drinkers Blend. Charakterní a medailová De Luxe blended whisky v krásné dárkové tubě.
Path: > > > Black Bull 12yo De Luxe Blended Scotch Whisky 0,7l 50% + dárková tuba