Suntory Haku Vodka 0,7 l 40%

Suntory Haku Vodka 0,7 l 40%

SuntorySuntory

Novinka

Vodka Haku, filtrovaná přes bambusové dřevěné uhlí, má jedinečně hladkou, kulatou a jemně nasládlou chuť.

More details

849 Kč

tax incl.

1 212 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Suntory Haku Vodka 0,7 l 40%

Suntory Haku Vodka se vyrábí ze 100 % japonské bílé rýže a její název Haku znamená v japonštině "bílý". Toto slovo lze také číst jako "brilantní" - což je pocta řemeslné zručnosti, která se podílí na výrobě průzračné, chuťově čisté a zářivé vodky.

Vodka Hakufiltrovaná přes bambusové dřevěné uhlí, má jedinečně hladkou, kulatou a jemně nasládlou chuť.

Společnost House of Suntory byla založena v roce 1899 na základě snu Šindžiróa Toriiho, který chtěl ve svých 20 letech "vytvořit originální japonské lihoviny obdařené bohatstvím japonské přírody a řemeslným uměním 'monozukuri'" - což znamená neúnavnou snahu o dokonalost, pečlivou pozornost věnovanou detailům a oddanost kvalitě.

Šindžiró překonal mnoho těžkostí, aby svůj sen uskutečnil, vytvořil víno, whisky a brandy a v roce 1956 uvedl na trh Hermes Vodku - první vodku Suntory.

Haku Vodka je vytvořena v souladu s přírodou a duchem Japonska, věrná vizi zakladatele společnosti Suntory - a nyní je připravena pro vás, abyste ji objevili a sdíleli.

Ve společnosti Suntory se snaží vybírat ty nejlepší ingredience a zároveň využívat inovativní výrobní postupy, aby vytvořili lihoviny bezkonkurenční kvality a jedinečného japonského charakteru.

Začíná to čistou bílou japonskou rýží. Bílá rýže, vybroušená a vyleštěná k dokonalosti, je uctívána pro svou jemnou a jemně nasládlou chuť - je dokonalým symbolem Japonska.

Barva: křišťálová
Vůně: jemná, lehce sladká, čistá
Chuť: mírně sladká, rýže, bambus

Informace 

Obsah láhve: 0,7 l

Obsah alkoholu: 40%

Země původu: Japonsko

Značka: Suntory

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Suntory Haku Vodka 0,7 l 40%
  • By Suntory
  • Price: 849,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Vodka Haku , filtrovaná přes bambusové dřevěné uhlí, má jedinečně hladkou, kulatou a jemně nasládlou chuť.
Path: > > > Suntory Haku Vodka 0,7 l 40%