Russian Standard Platinum Vodka 1l 40%

Russian Standard Platinum Vodka 1l 40%

Novinka

Exkluzivní a jedinečná stříbrná filtrace, pomalý a pečlivý proces vyžadující mimořádně vysoký stupeň přesnosti a nepřetržité kontroly dovoluje dosáhnout ultrajemné korekce, která činí z tohoto destilátu nezapomenutelný zážitek pro milovníky vodky. Tím byla stvořena řada Platinum.

More details

468 Kč

tax incl.

468 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Russian Standard Platinum Vodka 1l 40%

Russkij Standart je nádherně jemný destilát s čistou chutí, který zachovává charakteristickou chlebovou chuť tradiční ruské vodky. Vyrábí se od roku 1894 a to v několika variantách. Russian Standart ještě produkuje jednu klasickou vodku a tou je vodka Imperia. Je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Mají odkazovat na chrám, který stojí v Moskvě na Rudém náměstí a je v podstatě jedním ze symbolů Ruska.

Silueta lahve je stylizována do tvaru gigantického 200 tunového zvonu z Kremlu. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví, na něž vodka Russkij Standart Original navazuje.

Vyrábí se z té nejlepší pramenité čisté vody a místního obilí – tedy žita. Destilace probíhá tradičním způsobem. Výsledkem je jedna z nejlepších ruských vodek, která je oblíbená po celém světě.

Ochutnejte ji samotnou, s ledem nebo v různých míchaných drincích. Russian Standard Platinum si Vás získá a Vy ho můžete získat u nás. 

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 1l

Země původu: Rusko

Značka: Russian Standard

Zboží skladem expedujeme následující pracovní den. Rychlé doručení!

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Russian Standard Platinum Vodka 1l 40%
  • Price: 468,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Exkluzivní a jedinečná stříbrná filtrace, pomalý a pečlivý proces vyžadující mimořádně vysoký stupeň přesnosti a nepřetržité kontroly dovoluje dosáhnout ultrajemné korekce, která činí z tohoto destilátu nezapomenutelný zážitek pro milovníky vodky. Tím byla stvořena řada Platinum.
Path: > > > Russian Standard Platinum Vodka 1l 40%