Russian Standard Original vodka 3 l 40%

Russian Standard Original vodka 3 l 40%

Russian Standard OriginalRussian Standard Original

Novinka

Nádherně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. S obsahem alkoholu 40% a v opravdu velké MAXI lahvi.

More details

Skladem 1 ks

1 729 Kč

tax incl.

576 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Russian Standard Original vodka 3l 40%

Neboli Russkij Standart je nádherně jemný destilát s čistou chutí, který zachovává charakteristickou chlebovou chuť tradiční ruské vodky. Vyrábí se od rouku 1894 a to v několika variantách. Russian Standart ještě produkuje jednu klasickou vodku a tou je vodka Imperia. Je nejenom skvělá vodka, ale také zdařilý stylový produkt, který vizuálně navazuje na nejlepší ruské tradice. Prolisy na povrchu lahve, zdůrazněné tvarem etikety, připomínají tvar věží na ruských pravoslavných chrámech. Mají odkazovat na chrám, který stojí v Moskvě na Rudém náměstí a je v podstatě jedním ze symbolů Ruska. Silueta lahve je stylizována do tvaru gigantického 200 tunového zvonu z Kremlu. Podpis D. I. Mendělejeva a erbovní znak na přední straně etikety ilustrují bohaté dědictví, na něž vodka Russkij Standart Original navazuje. Vyrábí se z té nejlepší pramenité čisté vody a místního obilí – tedy žita. Destilace probíhá tradičním způsobem. Výsledkem je jedna z nejlepších ruských vodek, která je oblíbená po celém světě. Ochutnejte ji samotnou, s ledem nebo v různých míchaných drincích. Russian Standard si Vás získá a Vy ho můžete získat u nás. 

Informace

Složení: Voda, obilný líh, cukr, extrakt z pšeničného chleba.

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 3l

Země původu: Rusko

Značka: Russian Standard

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Russian Standard Original vodka 3 l 40%
  • By Russian Standard Original
  • Price: 1 729,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 3.50 kg
  • Description: Nádherně jemný destilát s čistou chutí, která zachovává charakteristickou „chlebovou“ chuť tradiční ruské vodky. S obsahem alkoholu 40% a v opravdu velké MAXI lahvi.
Path: > > > Russian Standard Original vodka 3 l 40%