Precious Jewels Line Vodka 0,7 l 40%

Precious Jewels Line Vodka 0,7 l 40%

JewelsJewels

Novinka

Příběh Precious Vodky začíná designem láhve koncipované jako rub briliantového brusu v diamantech. Po četných testech byl vybrán „pre-Tolkowsky“ střih.

More details

Skladem 1 ks

1 049 Kč

tax incl.

1 498 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Precious Jewels Line Vodka 0,7 l 40%

precious-vodka-jewel-logo

Příběh Precious Vodky začíná designem láhve koncipované jako rub briliantového brusu v diamantech. Po četných testech byl vybrán „pre-Tolkowsky“ střih. V horní kónické části láhve je oddělené místo pro umístění drahých kamenů z kolekce Jewel Lines. 

Tvůrci Precious Vodky dobře věděli, že ani s tím nejvybranějším a nejunikátnějším obalem by Precious Vodka nikdy nedosáhla svého plného potenciálu, kdyby každá láhev neobsahovala prémiové lihoviny, které svou kvalitou a chutí předčí ty největší „hráče“ na trhu. Po vyčerpávajícím hledání byl vybrán recept z Polska ze 17. století. Proces destilace byl upraven a přizpůsoben moderní technologii, přičemž byly zachovány jedinečné vlastnosti staré receptury.

To, co upoutá pozornost spotřebitele jako první, je příjemné aroma Precious Vodky, ale to není nic ve srovnání s chutí. Jemnost je prvním pocitem, který odlišuje Precious Vodku od ostatních špičkových vodek. Dále náznak lehké sladkosti přechází na pocit blaženosti, relaxace a jemného hřejivého účinku. Pocit naplnění a maximálního potěšení, vnímaný všemi smysly, vytváří nepopsatelný pocit, který nikdy nezažijete, dokud neochutnáte Precious Vodku.

Od svého uvedení Precious Vodka těší ty, kteří ji pijí po celém světě. Získala řadu ocenění a vyznamenání a nyní je k dispozici na všech kontinentech. Největší satisfakcí pro její výrobce jsou statisíce spokojených zákazníků, kteří zažili špičkovou kvalitu Precious Vodky, originální vzhled a vznešený chuťový vjem. Užijte si jí samostatně, "on the rocks" nebo ve svém oblíbeném koktejlu s vodkou.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Bulharsko

Značka: Jewels

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Precious Jewels Line Vodka 0,7 l 40%
  • By Jewels
  • Price: 1 049,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Příběh  Precious Vodky  začíná designem láhve koncipované jako rub briliantového brusu v diamantech. Po četných testech byl vybrán „pre-Tolkowsky“ střih.
Path: > > > Precious Jewels Line Vodka 0,7 l 40%