Nemiroff Original Vodka 0,7 l 40%

Nemiroff Original Vodka 0,7 l 40%

NemiroffNemiroff

Novinka

Ukrajinská vodka Nemiroff Original nezměnila svůj recept od roku 1872, do vodky se nadále přidává med a sušený kmín. Základem této vodky je pšenice. Je známá po celém světě a je ideální pro výrobu koktejlů a long drinků.

More details

Skladem 4 ks

269 Kč

tax incl.

384 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Nemiroff Original Vodka 0,7 l 40%

nemiroff-vodka-logo

Stylová, vskutku chlapská vodka s radostnou povahou a smyslem pro důstojnost. Objevte neobvyklou příchuť této vodky, vychutnejte si její charakteristickou, průbojnou chuť a oceňte její úplnou a výraznou kompozici, která zahrnuje kmín a med. Při výběru semínek kmínu je zvláštní pozornost věnována správnému procesu sušení za účelem uchování jejich přirozené barvy a chuti. Když vybíráme med (přičemž se preferují světlé odrůdy), berem do úvahy všechny faktory, od chuťových vlastností dokonce až po umístění včelínu. Jako jedna z prvních speciálních vodek vytvořených nezávisle specialisty společnosti Nemiroff, vodka Nemiroff Original byla uvedena na trh v září 1999.

Barva: krystalová, čirá
Vůně: koření, silná
Chuť: kořeněná, med, kmín

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Ukrajina

Značka: Nemiroff

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Nemiroff Original Vodka 0,7 l 40%
  • By Nemiroff
  • Price: 269,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Ukrajinská vodka Nemiroff Original nezměnila svůj recept od roku 1872, do vodky se nadále přidává med a sušený kmín. Základem této vodky je pšenice. Je známá po celém světě a je ideální pro výrobu koktejlů a long drinků.
Path: > > > Nemiroff Original Vodka 0,7 l 40%