Absolut vodka Blue Miniatura 0,05l 40%

Absolut Vodka Blue Miniatura 0,05 l 40%

Novinka

Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.

More details

Skladem 5 ks

47 Kč

tax incl.

939 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Absolut vodka Blue Miniatura 0,05l 40%

 byla v současné podobě představena v roce 1979, její původ ale sahá až do roku 1879. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty. Vyrábí se z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem. Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka. Vodka Absolut si Vás získá a Vy ji můžete získat u nás. 

Informace

Obsah láhve: 0,05l

Obsah alkoholu: 40 %

Země původu:  Švédsko

Značka: Absolut

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Absolut Vodka Blue Miniatura 0,05 l 40%
  • Price: 47,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 0.10 kg
  • Description: Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.
Path: > > > Absolut Vodka Blue Miniatura 0,05 l 40%