Royal Oporto 20y Tawny 0,75 l 20%

Royal Oporto 20y Tawny 0,75 l 20%

Royal OportoRoyal Oporto

Novinka

Ve vůni nabízí ohromnou paletu delikátních a vyzrálých tónů. Jantarovo kaštanová barva s okrovými okraji. Bohaté a hluboké aroma přechází v nevšední sametovou chuť, s tóny koření, lékořice, vlašských ořechů, vanilky, marmelád a v závěru tóny dubového dřeva. Je komplexní. bohaté, vyzrálé a decentní.

More details

Skladem 1 ks

1 075 Kč

tax incl.

1 433 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Royal Oporto 20y Tawny  0,75 l 20%

royal-oporto-logo

Toto víno je výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Minimální stáří vín použitých ve směsi je 20 let. Pro výrobu byly použity odrůdy: Tinta Francisca, Tinta Carvalha, Tinta Roriz, Touriga Francesa, Touriga Nacional. Již ve vůni nabízí ohromnou paletu delikátních a vyzrálých tónů. Jantarovokaštanová barva s okrovými okraji. Bohaté a hluboké aroma přechází v nevšední sametovou chuť, s tóny koření, lékořice, vlašských ořechů, vanilky, marmelád a v závěru tóny dubového dřeva. Je komplexní, bohaté, vyzrálé a decentní.

Obsah alkoholu: 20%

Obsah lahve: 0,75 l

Obsah cukru: polosuché

Země původu: Portugalsko

Doba zrání: 20 let

Značka: Royal Oporto

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Royal Oporto 20y Tawny 0,75 l 20%
  • By Royal Oporto
  • Price: 1 075,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Ve vůni nabízí ohromnou paletu delikátních a vyzrálých tónů. Jantarovo kaštanová barva s okrovými okraji. Bohaté a hluboké aroma přechází v nevšední sametovou chuť, s tóny koření, lékořice, vlašských ořechů, vanilky, marmelád a v závěru tóny dubového dřeva. Je komplexní. bohaté, vyzrálé a decentní.
Path: > > Royal Oporto 20y Tawny 0,75 l 20%