Mezcal Burrito Fiestero 0,7 l 40%

Mezcal Burrito Fiestero 0,7 l 40%

Burrito FiesteroBurrito Fiestero

Novinka

Mezcal Burrito Fiestero je v barech velice známý, má krásný design lahví. Design byl záměrnou volbou společnosti, aby odrážel barvu, oslavy a tradice státu Durango v Mexiku.

More details

Skladem 1 ks

1 259 Kč

tax incl.

1 798 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Mezcal Burrito Fiestero 0,7 l 40%

Mezcal Burrito Fiestero je v barech velice známý, má krásný design lahví. Design byl záměrnou volbou společnosti, aby odrážel barvu, oslavy a tradice státu Durango v Mexiku. Tento tradiční Mezcal je 100% ručně vyráběný Maestrem Arturo Condem z ničeho jiného než z té nejlepší Cenizo agáve. Cenizo agáve dozrává 10–13 let. V Durangu je málo silnic a agáve se musí z hor přepravovat na mule nebo oslu. Mezcal se také vyrábí udržitelným způsobem a za každou rostlinu agáve zasadí 10 nových rostlin. Mezcal je dvakrát destilován v kotlíkových destilačních přístrojích, aby vytvořil vynikající lihovinu s hustým pocitem v ústech. Výsledný produkt rozhodně stojí za tu dřinu, je květinový, lehce zemitý, kouřový a intenzivní, s dlouhým pepřovým závěrem.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Mexiko

Značka: Burrito Fiestero

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Mezcal Burrito Fiestero 0,7 l 40%
  • By Burrito Fiestero
  • Price: 1 259,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.30 kg
  • Description: Mezcal Burrito Fiestero  je v barech velice známý, má krásný design lahví. Design byl záměrnou volbou společnosti, aby odrážel barvu, oslavy a tradice státu Durango v Mexiku.
Path: > > > Mezcal Burrito Fiestero 0,7 l 40%