Novinka
Prosecco Brilla Rosé Extra Dry 1,5 l 11%

Prosecco Brilla Rosé Extra Dry 1,5 l 11%

BrillaBrilla

Novinka

Prosecco Brilla s typicky ostrou a jemně perleťovou žlutou barvou. Vůně příjemně květinová s ovocnými tóny broskví a zelených jablek a druhotnými tóny achátu a šeříku. 

More details

Skladem 2 ks

545 Kč

tax incl.

363 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Prosecco Brilla Rosé Extra Dry 1,5 l 11%

Prosecco Brilla “Diamanty jsou nejlepší přítelkyni dívky” zpíval Marylin Monroe ve filmu Pánové preferují blondýnky (1953). Je to už 50 let a ten malý kus uhlíku stále představuje zakázaný sen mnoha žen a mužů po celém světě. Bílá, černá nebo ozdobná ... nezáleží ... opravdu se počítá, že je velká a zářivá. Ano, řekla jsem, muži, nemýlím se, žijeme v době, kdy bylo odepřeno mnoho stereotypů a překlenuto mnoho generačních mezer: ve světě módy ženy rádi nosí pánské oblečení a objevují, že mohou používat stejné šaty, zatímco zůstávají jiné a totéž platí pro muže; ve světě vína se jiskry přizpůsobily chutě žen i mužů a překonaly staré předsudky, které způsobovaly, že první pila pouze bílá vína a druhá výhradně červená; dnes se s mladšími ženami potkávají nejen starší muži, ale také to samé s mladšími chlapci. Co spojuje všechny pohlaví a věky v novém tisíciletí, je touha bavit se, žít, uniknout ... a co víc než třpytivý, jiskřící, zářící předmět může zprostředkovat myšlenku oslavy? Pak přijde BRILLA.

Světle růžová barva, Suchá, měkká a dobře vyvážená na patře, kulatá a plná struktura těla, Perfektní jako aperitiv, ale vynikající s rybími polévkami, grilovanými rybami a houbami založenými na houbách.

Informace

Obsah alkoholu: 11%

Obsah lahve: 1,5 l

Země původu: Itálie

Značka: Brilla

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Prosecco Brilla Rosé Extra Dry 1,5 l 11%
  • By Brilla
  • Price: 545,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Prosecco Brilla s typicky ostrou a jemně perleťovou žlutou barvou. Vůně příjemně květinová s ovocnými tóny broskví a zelených jablek a druhotnými tóny achátu a šeříku. 
Path: > > Prosecco Brilla Rosé Extra Dry 1,5 l 11%