Nani Rizzi Prosecco Valdobbiadene Spumante D.O.C.G. Brut 0,75l 11,5%

Nani Rizzi Prosecco Valdobbiadene Spumante D.O.C.G. Brut 0,75 l 11,5%

Nani RizziNani Rizzi

Novinka

Nani Rizzi Brut Prosecco je plné ovocného aroma s tóny květů akátu a okvětních lístků růží. Chuť je plná, svěží a šťavnatá s dlouhou dochutí.

More details

Skladem 2 ks

295 Kč

tax incl.

393 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Nani Rizzi Prosecco Valdobbiadene Spumante D.O.C.G. Brut 0,75 l 11,5%

Nani Rizzi Brut Prosecco je plné ovocného aroma s tóny květů akátu a okvětních lístků růží. Chuť je plná, svěží a šťavnatá s dlouhou dochutí.

Zakladatelem tohoto moderního a velkého vinařství byl před více než sto lety pan Nani Rizzi. Dnes vinařství vede Denis Spagnol, který po svém dědovi zdědil lásku k révě a pokračuje tak v tradičním rodinném podniku. Prosecco se zde vyrábí již historicky pouze z hroznů pocházejících ze strmých vinic kopců Guia. Výrobní proces ctí tradiční postupy a kombinuje je s nejmodernějšími technologiemi, vznikají tak technologicky skvěle zvládnutá vína, která jsou velmi rafinovaná a elegantní.

Slámově žluté prosecco z hroznů tradiční odrůdy Glera potěší všechny smysly. Po přivonění ucítíte výrazné tóny ovoce v čele s jablky a žlutými broskvemi, ale také květy akátu a růží. Na patře vám explodují miliony jemných bublinek, svěžích a šťavnatých, s příjemně dlouhou dochutí. Skvěle pitelná záležitost!

Informace

Obsah alkoholu: 11,5%

Obsah lahve: 0,75l

Země původu: Itálie

Značka/Výrobce: Nani Rizzi

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Nani Rizzi Prosecco Valdobbiadene Spumante D.O.C.G. Brut 0,75 l 11,5%
  • By Nani Rizzi
  • Price: 295,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Nani Rizzi Brut Prosecco je plné ovocného aroma s tóny květů akátu a okvětních lístků růží. Chuť je plná, svěží a šťavnatá s dlouhou dochutí.
Path: > > Nani Rizzi Prosecco Valdobbiadene Spumante D.O.C.G. Brut 0,75 l 11,5%