Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry 1,5 l 11,5%

Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry 1,5 l 11,5%

Bepin de EtoBepin de Eto

Novinka

Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry je jedinečné šumivé víno ve skutečně jedinečné láhvi potěší všechny smysly.

More details

Skladem 1 ks

685 Kč

tax incl.

456 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry 1,5 l 11,5%

bepin-de-eto-prosecco

Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry je jedinečné šumivé víno ve skutečně jedinečné láhvi potěší všechny smysly. V extravagantním balení se skrývá poctivé, tradiční prosecco s opojně ovocnou vůní jablek, hrušek a broskví s tóny chlebové kůrky, růží a akátových květů. Tahle svěží, příjemně sladkokyselé a nebezpečně pitelná dobrota bude skvělým aperitivem nebo přípitkem, ale doprovodí i lehká jídla z bílého masa či ryb. 

Italské rodinné vinařství Bepin de Eto do svých lahví uzavírá duši krajiny v regionu Veneto. S láskou a vášní tu vytvářejí vína nejvyšší kvality, na které si opravdu nekompromisně zakládají i při nemalé produkci – ročně opustí vinařství více než 1,5 milionu lahví.

V téhle netradiční láhvi s výrazným reliéfem se ukrývají opravdu parádní italské bublinky. Slámově žlutá barva se zelenými odlesky a jemně chlebová vůně s ovocnými tóny jablek, hrušek a broskví. To celé v záplavě květin, zejména růže a akátových květů. Na patře je svěží s příjemně sladkokyselou ovocnou chutí a pije se téměř samo.

Alergeny – vzhledem k přírodnímu a neprůmyslovému charakteru výroby může toto víno obsahovat každý ze sledovaných alergenů, zejména stejně jako všechna vína, může obsahovat i toto víno Oxid siřičitý (SO2), tedy siřičitany, případně stopy vajec

Informace

Obsah alkoholu: 11,5%

Obsah lahve: 1,5 l

Země původu: Itálie

Značka/Výrobce: Bepin

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry 1,5 l 11,5%
  • By Bepin de Eto
  • Price: 685,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry  je jedinečné šumivé víno ve skutečně jedinečné láhvi potěší všechny smysly.
Path: > > Bepin de Eto Prosecco Millesimato Valdobbiadene DOCG Extra Dry 1,5 l 11,5%