Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut 0,75 l 12,5%

Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut 0,75 l 12,5%

Bepin de EtoBepin de Eto

Novinka

Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut je svěží šumivé rosé z italského rodinného vinařství Bepin de Eto vás zaplaví vůní čerstvého ovoce.

More details

Skladem 2 ks

319 Kč

tax incl.

425 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut 0,75 l 12,5%

bepin-de-eto-prosecco

Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut je svěží šumivé rosé z italského rodinného vinařství Bepin de Eto vás zaplaví vůní čerstvého ovoce. Šťavnaté broskve, meruňky, meloun, liči a grep tu doplňují elegantní květinové tóny růží a bramboříků. Výsledek je příjemně suchý, skvěle vyvážený a velmi lehce pitelný. Pro nejlepší chuťový zážitek vychlaďte na 6-8 stupňů a nechte se unést miliony drobných bublinek.

V italském rodinném vinařství Bepin de Eto není láska k vínu jen prázdným marketingovým pojmem. Vínem tu doslova žije už několikátá generace rodiny Ceschinů a jen tak se to nezmění. Díky tomu si můžeme vychutnávat jejich skvělá terroirová prosecca, která v sobě nesou DNA historického vinařského regionu Veneto.

Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut je místní specialitou. Světlounce růžové šumivé víno je plné drobounkých bublinek a voní po broskvích a meruňkách, které později ustupují melounu, liči a růžovým grepům. V závěru se přidává šťavnatá nota zralého ananasu. Květinové aroma, tolik typické pro prosecca, tu zastupují růžové květy a brambořík. Na patře je dokonale rafinované, jemné a přitom bohaté. Svěží kyselina, skvěle vyvážená chuť a příjemně suchý profil jsou receptem na nebezpečnou pitelnost.

Růžová je barva lásky a region Veneto byl dějištěm té možná nejslavnější. Právě tady pro sebe zahořeli Romeo a Julie. Zamilujte se do místního prosecca. Je to láska na celý život.

Alergeny – vzhledem k přírodnímu a neprůmyslovému charakteru výroby může toto víno obsahovat každý ze sledovaných alergenů, zejména stejně jako všechna vína, může obsahovat i toto víno Oxid siřičitý (SO2), tedy siřičitany, případně stopy vajec

Informace

Obsah alkoholu: 12,5%

Obsah lahve: 0,75 l

Země původu: Itálie

Značka: Bepin

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut 0,75 l 12,5%
  • By Bepin de Eto
  • Price: 319,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut  je svěží šumivé rosé z italského rodinného vinařství  Bepin de Eto  vás zaplaví vůní čerstvého ovoce.
Path: > > Bepin de Eto Flave Rosato Spumante Brut 0,75 l 12,5%