Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection 0,7 l 40%

Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection 0,7 l 40%

Ron ZacapaRon Zacapa

Novinka

Druhá edice Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection je druhým stáčením, o které se postarala master blenderka Lorena Vásquez.

More details

Skladem 1 ks

2 399 Kč

tax incl.

3 427 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Zacapa_rum

Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection 0,7 l 40%

Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection je blendem rumů starých 6 až 24 let, které zrály ve vypálených dubových sudech po americké whiskey. I když je edice limitovaná, není známo, kolik lahví se vydalo do světa. O důvod víc, proč lahev získat. 

Druhá edice Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection je druhým stáčením, o které se postarala master blenderka Lorena Vásquez. Tentokrát po finiš rumů použila vypálené sudy po whiskey, které rumu dodávají bohatou, silnou a okouzlující chuť. 

Slovní spojení „el alma“ pochází ze španělštiny a znamená „duše“. Dubové sudy po bourbonu jsou totiž duší nejednoho rumu, a proto na  ně název edice Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection hrdě odkazuje. Užijte si guatemalské potěšení, kterého po světě koluje neznámý počet.

Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection hraje tóny karamelu, vanilky, skořice a pražených mandlí. Jestli chcete ochutnat kus guatemalského nebe, máte zrovna jedinečnou možnost. V tubě poslouží taky jako jedinečný dárek.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7 l

Země původu: Guatemala

Doba zrání: 6 - 24 let

Rok lahvování: 2021

Značka: Zacapa

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection 0,7 l 40%
  • By Ron Zacapa
  • Price: 2 399,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.50 kg
  • Description: Druhá edice  Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection  je druhým stáčením, o které se postarala master blenderka  Lorena Vásquez .
Path: > > > Zacapa El Alma Heavenly Cask Collection 0,7 l 40%