Zacapa Centenario XO 0,7 l 40%

Zacapa Centenario XO 0,7 l 40%

Ron ZacapaRon Zacapa

Novinka

Pětadvacetiletý Ron Zacapa XO je luxusní rum ověnčený řadou ocenění z nejprestižnějších rumových soutěží na světě. Na trhu je od roku 2000 a od té doby několikrát vyhrál zlato na International Rum Festivalu.

More details

Skladem 1 ks

3 169 Kč

tax incl.

4 527 Kč / 1L

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

Zacapa_rum

Ron Zacapa Centenario Solera Grand Reserva Especial XO 25y 0,7l 40%

Zacapa Centenario XO je guatemalský rum z panenského medu cukrové třtiny, který je destilován v destilační koloně a zraje systémem Solera v nadmořské výšce 2300 metrů. Během zrání je postupně uložen do nevypálených i vypálených sudů po bourbonu, do sudů po Oloroso sherry a po sherry Pedro Ximenez. V průběhu zrání je blendován se staršími rumy a výsledkem je rum neobyčejných kvalit o průměrném stáří 6 – 25 let. Od svého prvního uvedení na International Rum festival v roce 1998 až do roku 2002 získával rum Zacapa Centenario 25 XO pravidelně 1. místo v kategorii super prémiových rumů. Následně byl oceněn Platinovou medailí a byl uveden do Síně Slávy této prestižní světové soutěže. Stal se tak neoficiálním měřítkem kvality pro super prémiové rumy. Výsledek snoubení mayské kultury, unikátního výrobního procesu, a mistrovské práce master blenderky Loreny Vasquez, můžete dnes ocenit i Vy, nebo Vaši blízcí.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Guatemala

Doba zrání: 25 let

Značka: Zacapa

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Summary

  • Product Name:Zacapa Centenario XO 0,7 l 40%
  • By Ron Zacapa
  • Price: 3 169,00
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 2.00 kg
  • Description: Pětadvacetiletý Ron Zacapa XO je luxusní rum ověnčený řadou ocenění z nejprestižnějších rumových soutěží na světě. Na trhu je od roku 2000 a od té doby několikrát vyhrál zlato na International Rum Festivalu.
Path: > > > Zacapa Centenario XO 0,7 l 40%