Whisper Antiqua Gold 0,7l 40%

Whisper Antiqua Gold 0,7l 40%

Novinka

Whisper rum byl vytvořen dvěma kamarády z dětství a to díky jejich vášni pro prémiový rum a místní tradiční kokteil "old fashion rum punch".

More details

Skladem > 5 ks

709 Kč

tax incl.

Nakupte ještě za 5 000 Kč a mějte dopravu zdarma!

do 30kg váhy zásilky

Whisper rum pochází z velmi malého ostrůvku Antiqua, která je součástí Závětrných ostrovů v severní části Karibiku. Po zákazu otroctví byl oblíben portugalskými obchodníky z Madeiry, kteří zde vlastnili populární rum-shopy a posléze založili Antiqua Distillery (1933). Na velmi malém ostrůvku (281 km 2 ) již není pěstována cukrová třtina. Kvalitní melasa je dovážena z Guyany a fermentace probíhá na čerstvém vzduchu po dobu 5 dní, poté následuje trojnásobná destilace.

Whisper rum byl vytvořen dvěma kamarády z dětství a to díky jejich vášni pro prémiový rum a místní tradiční kokteil "old fashion rum punch". Jméno Whisper pochází z jemných aromat, která jej provázejí stejně jako decentní šelest či šepot.

Whisper Gold Rum - Ředitel místní tradiční Antiqua Distillery (založení již 1933) spolu s francouzským master blenderem Anthony Bentem přispěli ke vzniku tohoto vyjmečného zlatého rumu. Ten je stařen v sudech po bourbonu (minimální doba zrání 2 roky), sušší, jemný, nedoslazovaný.

Aroma je ovocné, delikátní a rafinované, přesto příjemně uvolněné s tóny vanilky a medu. Chuť na patře je měkká a příjemně lahodná, postupně přechází do sušších odstínů s nádechem dubu a pepře. Zakončení je osvěžující, ovocné a dlouhotrvající.

Informace:

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Antigua

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let.
Objednáním alkoholu stvrzujete, že jste osoba starší 18-ti let.

Summary

  • Product Name:Whisper Antiqua Gold 0,7l 40%
  • Price: 709
  • Product Width: 0.00 cm
  • Product Height: 0.00 cm
  • Product Depth: 0.00 cm
  • Product Weight: 1.00 kg
  • Description: Whisper rum byl vytvořen dvěma kamarády z dětství a to díky jejich vášni pro prémiový rum a místní tradiční kokteil "old fashion rum punch".
Path: > > > Whisper Antiqua Gold 0,7l 40%